Pozbądź się chorób skóry. Sposób na trwałe wyeliminowanie egzemy, łuszczycy, trądziku i trądziku różowatego

Autorka odkryła, że wiele chorób skóry to tak naprawdę schorzenia autoimmunologiczne. Opracowała również w pełni skuteczny i naturalny program przywracania równowagi jelitowej, która odpowiada za dolegliwości skórne oraz katar sienny, alergie pokarmowe, astmę, zapalenie stawów i zespół jelita drażliwego. Twoja skóra może być promienna i zdrowa!

  • ISBN: 978-83-65846-06-8;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 280;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2017;
  • Nr wydania: I;

Jak zdrowa jest Twoja skóra?

Codziennie kobiety i mężczyźni na całym świecie nie są zadowoleni ze stanu swojej skóry. Coraz więcej osób zauważa u siebie objawy niepokojących chorób. Cierpimy z powodu egzemy i innych dolegliwości. Większość z nas uznaje, że muszą znosić dokuczliwe objawy podobnych chorób do końca życia, tylko doraźnie minimalizując je kosztownymi lekami bądź terapiami. Możesz jednak z tym skończyć za sprawą zaskakujących odkryć przedstawionych w tej książce.

Szokujące odkrycie na koziej farmie

Autorka była amerykańską dziewczyną z wielkiego miasta dopóki nie zakochała się w walijskim farmerze, do którego się przeprowadziła. Po tym jak zaczęła pracować z kozim mlekiem, które pomogło jej wyleczyć egzemę synka oraz uporać się z zagrażającą życiu jej męża infekcją superbakterią, uświadomiła sobie, że praca z kozim mlekiem pozwoli jej dokonać czegoś wspaniałego. Tak też się stało, czego najlepszym dowodem jest niniejsza publikacja.

Nowe spojrzenie na zdrowie skóry

Teraz i Ty zmodyfikujesz sposób postrzegania zdrowia własnej skóry i weźmiesz pełną odpowiedzialność za jej stan oraz własne samopoczucie. Znajdziesz tutaj wszystkie narzędzia, które są Ci potrzebne do tego, aby pomóc sobie i poczuć się lepiej. Zostaniesz wyposażony w najnowsze wyniki badań oraz najskuteczniejsze metody leczenia całego ciała.

Wszystko przez mikrobiom

Mikrobiom to zbiorcze określenie dla olbrzymich kolonii bakterii, wirusów, grzybów oraz innych organizmów żywych, zarówno korzystnych jak i neutralnych dla naszego organizmu, które koegzystują z ludzkim ciałem, zamieszkując głównie jelita oraz inne obszary, w tym skórę. Mikroby te decydują o naszym zdrowiu fizycznym i stanie psychicznym. Zrozumiesz, jak działa mikrobiom oraz dlaczego nowoczesny styl życia może go uszkodzić. Przyjrzysz się również sposobowi, w jaki probiotyki, na przykład kefir, mogą go odbudowywać.

Prawdziwa przyczyna chorób

Poznasz najnowsze odkrycia w zakresie egzemy, łuszczycy, trądziku oraz trądziku różowatego. Dowiesz się, jakie jest podłoże tych chorób oraz co łączy je z mikrobiomem. Ponadto odkryjesz, dlaczego tak często schorzeniom tym towarzyszą również inne objawy, takie jak katar sienny, alergie pokarmowe, astma, zapalenie stawów, czy zespół jelita drażliwego. Przede wszystkim jednak znajdziesz sposób na pokonanie wielu dolegliwości w postaci odpowiednio wykorzystanego kefiru. Jeżeli Ty lub ktoś kogo znasz cierpi z powodu choroby skóry, książka ta może okazać się dla ciebie ratunkiem, na który tak długo czekasz.

Twoja skóra może być promienna i zdrowa!

ZAPISZ SIĘ