System Norbekova w praktyce. Energetyczna lewatywa czyli triumf cioci Niury z Zapadłej Dziury

  Autor prezentuje sprawdzone techniki uzdrawiania oparte na tysiącletniej tradycji. Dzięki nim już dwa miliony ludzi odzyskało zdrowie. Ty również skorzystaj z obrazowego oddychania, treningu kokonu energetycznego czy uzdrawiania emocji. Ta energia odmieni Twoje życie.

  • ISBN: 978-83-65846-13-6;
  • Cena katalogowa: 39.90 zł;
  • Ilość stron: 268;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2017;
  • Nr wydania: I;

  Na czym polega System Norbekova?

  Autor korzysta z dawnej wschodniej wiedzy o życiu i zdrowiu człowieka. Jest to holistyczne podejście oparte na naturalnej zdolności każdego z nas do samouzdrawiania i aktywowania wewnętrznych rezerw organizmu. Ważna w nim jest zarówno praca z ciałem, jak i pozbycie się bólu duszy. To w niej najczęściej spoczywa przyczyna wszystkich fizycznych dolegliwości. W tej publikacji Autor zawarł kompleksowy zestaw ćwiczeń do pracy nad sobą, który pozwala uruchomić system obronny organizmu i wyeliminować nawet najcięższe dolegliwości.

  Światowy fenomen nareszcie w Polsce!

  Autor przez ponad trzydzieści lat tworzył i udoskonalał swoją metodę na terytorium Uzbekistanu i wielu miast Rosji. Założył w Moskwie dynamicznie rozwijający się Instytut Samouzdrawiania. Kursy i seminaria według jego metody odbywają się we wszystkich regionach Federacji Rosyjskiej, Anglii, Niemczech, Francji, Bułgarii, Czechach, Grecji, Turcji, Izraela, Egiptu, Tunezji, USA i Kanady, Meksyku, Indii, Argentyny, Australii i Nowej Zelandii oraz w wielu innych krajach. Ponad 2 miliony ludzi odzyskało zdrowie dzięki metodzie Norbekova.

  Zacznij od zmiany nastawienia

  Мirsakarim Norbekov doświadczył w swoim życiu ogromnego bólu i traumy. Lekarze dawali mu trzy miesiące życia. W tym czasie na swojej drodze spotkał uzdrowiciela, który pomógł mu pokonać wszelkie dolegliwości cielesne i umysłowe. Wypróbował na sobie metody, którymi dzieli się teraz z Tobą w tej książce. Przede wszystkim dowiesz się jak zmienić swoje nastawienie, odzyskać radość i miłość do siebie. Praca nad sobą umożliwi nie tylko powrót do zdrowia, ale również posłuży odkryciu nowych możliwości i zdolności. Dzięki opisanym technikom zdobędziesz nowe bodźce do motywacji i działania, poprawisz pamięć i koncentrację, odzyskasz panowanie nad emocjami.

  Poznasz techniki, które uzdrowią i odmłodzą Twoje ciało takie jak:

  – oddychanie obrazowe,
  – wpływanie na punkty biologicznie aktywne,
  – trening myślenia obrazami,
  – wywoływanie kluczowych energii – ciepła, kłucia i chłodu,
  – trening kokonu energetycznego,
  – trening emocji,
  – masaż ginekologiczny i urologiczny.

  Ta energia odmieni Twoje życie

    

   Patroni:

   ZAPISZ SIĘ