Konferencja Ajurweda Summit 2021 (22 – 29 maja)

Data: 05.20.2021
Kategorie: wydarzenia
Ajurweda Summit 2021

Już w ten weekend odbędzie się wyjątkowa konferencja Ajurweda Summit 2021! Poznaj światowej sławy ekspertów i praktyków z Polski, którzy wprowadzą cię w tajniki Ajurwedy. Zainspiruj się i zyskaj wiedzę, która da ci schronienie w czasach przemiany.

Ajurweda Summit 2021  (22 – 29 maja)

To wyjątkowe 7-dniowe wydarzenie online, w czasie którego poznasz najwybitniejszych ludzi działających na polu Ajurwedy. W konferencji wezmą udział światowej sławy eksperci Ajurwedy oraz praktycy z Polski.

Ajurweda Summit 2021

Wśród prelegentów Ajurweda Summit 2021 wystąpią Autorzy naszych książek: dr Kulreet Chaudhary, autorka książki „Ajurwedyjski detoks„, Cate Stillman autorka „Ajurweda – 10 kluczowych nawyków, które sprawią, że Twoje ciało i życie rozkwitną” oraz Monika Ptak-Korbacz autorka „Ajurweda – medycyna indyjska”.

Ajurweda Summit 2021 Ajurweda Summit 2021

To jedyna taka okazja, by poczuć ich energię, posłuchać i zobaczyć jak przekazują swoją wiedzę. Konferencja odbywa się w przystępnej i zrozumiałej formie rozmów. Dzięki tej formule chłoniesz Ajurwedę całą sobą i rozumiesz więcej, niż kiedy czytasz nawet najlepiej napisaną książkę. Poczuj, jak Ajurweda łączy świat i obdarowuje nas swoją uniwersalną wiedzą o życiu.

Więcej informacji o konferencji znajdziesz na stronie Organizatora.

ZAPISZ SIĘ