Kyra Kauffman w Polsce na I Międzynarodowej Konferencji Medycyny Holistycznej

Data: 04.03.2019
Kategorie: wydarzenia
Kyra Kauffman wydawnictwo Vital

Zapraszamy na I Międzynarodową Konferencję Medycyny Holistycznej, która odbędzie się we Wrocławiu w dniach 2 czerwca 2019 roku. Udział swój potwierdziła Kyra Kauffman, autorka bestsellera Wydawnictwa Vital pt. JOD. Nowo odkryte zastosowanie w terapiach chorób cywilizacyjnych.

2 czerwca 2019 roku w Aulii im. Jana Pawła II na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu odbędzie się I Międzynarodowa Konferencja Medycyny Holistycznej, podczas której prelekcje swoje wygłoszą biolodzy, naturoterapeuci, lekarze oraz doradcy żywieniowi z Polski i Niemiec. Jej tematem będzie „Naturalna regulacja gospodarki hormonalnej”, słabo nagłośniona problematyka, która dopiero teraz zaczyna być poruszana w kontekście medycyny holistycznej. Konferencja skierowana jest do każdej osoby zainteresowanej swoim ciałem oraz jego prawidłowym funkcjonowaniem.

Swój udział w tym wydarzeniu potwierdziła Kyra Kauffman, certyfikowana naturopatka i autorka naszego bestsellera JOD. Nowo odkryte zastosowanie w terapiach chorób cywilizacyjnych. Ekspert w zakresie diagnostyki, leczenia oraz profilaktyki chorób immunologicznych i metabolicznych. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji, a także zapoznania się z twórczością Kyry Kauffman.

ZAPISZ SIĘ