Totalna Biologia z Romualdem Kosznikiem – kurs cz. 10 – 14-15 kwietnia 2018 r.

Data: 01.16.2018
Kategorie: wydarzenia

Zapraszamy na 10. spotkanie w ramach kursu Totalnej Biologii z Romualdem Kosznikiem – uzdrawianie siebie i bliskich przez świadomość. Zajęcia odbędą się w Białymstoku w dniach 14-15 kwietnia 2018 r. – w sobotę w godz. 10:00-18:00 i w niedzielę w godz. 9:00-15:00.

Na 10 spotkaniu odbędą się: podsumowanie, omówienie kwestionariusza na przykładzie ochotnika z grupy, pytania i odpowiedzi. Wręczenie dyplomów.
W każdym ze spotkań może wziąć udział osoba zainteresowana tylko tym zagadnieniem, bez konieczności uczestnictwa w całym kursie.

Choroba jest po to, aby nam pomóc?

Wynikiem naturalnej potrzeby człowieka jest coraz częstsze holistyczne podejście do medycyny i traktowanie Ciała, Umysłu i Duszy jako integralnej całości. Podobnie jest w Recall Healing czyli Totalnej Biologii. Według niej choroby są reakcją organizmu na nasze wewnętrzne konflikty emocjonalne i są sposobem na ich rozwiązanie. To prawdopodobnie najlepszy sposób naszego mózgu na utrzymanie nas przy życiu. Dolegliwości są przystosowaniem do zmieniających się warunków, a dzięki nim możemy odnaleźć źródło konfliktu i go pokonać.

Prowadzący warsztaty:
Romuald J. Kosznik – dyplomowany konsultant Totalnej Biologii/Recall Healing, THETA HEALING, trener Rozwoju Osobistego w tym Radykalnego Wybaczania i Radykalnej Manifestacji Marzeń, mistrz bioenergoterapii, dyplomowany radiesteta, naturoterapeuta.

Cena warsztatów: 300 zł za spotkanie weekendowe (sobota-niedziela)

Miejsce:
Białystok, ul. Antoniuk Fabryczny 55 lok. 5
tel. 085 654-78-35

ZAPISZ SIĘ