Co mówi twoja krew

Holistyczne spojrzenie na wyniki badań laboratoryjnych

  • ISBN: 978-83-64278-85-3;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 364;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2017;
  • Nr wydania: III;
Irena Kloskowska
Irena Kloskowska
20
0

Nasza krew to cenny ładunek informacji o zdrowiu – jak interpretować badania krwi

Ciało jest fantastycznie funkcjonującym systemem, w którym nie istnieją żadne odizolowane organy. Wszystkie części są ze sobą powiązane i tworzą jedność. Również każda pojedyncza kropla krwi zawiera informację o całym człowieku. Ten osobliwy płyn kryje w sobie wiele tajemnic, które zdołasz odkryć dzięki niniejszej publikacji. Dowiesz się, jak interpretować badania krwi i jaką wiedzę możesz uzyskać z badań krwi.

Teraz i ty możesz prawidłowo odczytać swoje wyniki badań krwi

Autor książki „Zegar ciała”, naturopata, tym razem opisuje, jak odczytywać laboratoryjne wyniki badań krwi, aby postawić właściwą diagnozę i zrozumieć pierwsze sygnały nieprawidłowości w pracy organizmu. Z badań krwi możesz rozpoznać rozpoczynające się stany chorobowe lub poważne odchylenia od normy. Autor omawia standardowe wyniki badań krwi, stosując holistyczne postrzeganie zdrowia. Wyjaśnia to w bardzo przejrzysty sposób, aby każdy sam mógł je zinterpretować. Podaje również wartościowe wskazówki na temat środków i metod terapeutycznych, które można zastosować samodzielnie. W swoich analizach powołuje się na medycynę antropozoficzną, Tradycyjną Medycynę Chińską, zachodnią medycynę naturalną, naukową medycynę laboratoryjną, oraz na swoje wieloletnie doświadczenie.

Ulecz siebie i odzyskaj energię

Ta książka pozwala poznać wiele istniejących współzależności pomiędzy określonymi organami czy układami. Zrozumiesz na przykład, dlaczego tarczyca reaguje, gdy woreczek żółciowy jest zatkany. Rozpoznasz zaburzenia wynikające z braku poszczególnych witamin czy minerałów i dowiesz się jak je uzupełnić. Unormujesz procesy metaboliczne i odzyskasz energię.

Samodzielnie zinterpretuj wyniki krwi i odbuduj zdrowie

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ