Mumio – naturalne lekarstwo z gór

Mumio jest panaceum na wiele znanych nauce chorób, które było wykorzystywane już 3000 lat temu. Z tej książki dowiesz się, jak może wpłynąć ono na stan Twojego układu kostnego, pokarmowego czy oddechowego. Poznasz również zewnętrzne zastosowania tego specyfiku. Mumio – pradawny sposób na współczesne choroby.

  • ISBN: 978-83-64278-05-1;
  • Cena katalogowa: 24.20 zł;
  • Ilość stron: 112;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2017;
  • Nr wydania: II;

Skuteczny specyfik sprzed wieków

3000 lat temu ludzie nie mieli współczesnych lekarzy i specyfików leczniczych, którymi dysponujemy obecnie. Sięgali oni wtedy do natury i odnajdywali w niej leki, które doskonale radziły sobie z wszelkimi dręczącymi ich dolegliwościami. Dzisiaj wiele spośród tych środków leczniczych odeszło w zapomnienie. Jest jednak taki, którego niekwestionowana skuteczność wygrała walkę z nieubłaganie upływającym czasem. To mumio.

Doceniony biostymulant

Jest ono najpotężniejszym spośród znanych leczniczych biostymulatorów. Nic dziwnego, że konwencjonalni lekarze i naukowcy poświęcają swój czas na zbadanie fenomenu tej niepozornej z wyglądu substancji. Tym bardziej, że oszałamia nie tylko działanie tego środka, ale również ilość jego potencjalnych zastosowań.

Miej zdrowe kości, jelita, układ oddechowy…

Z tej książki dowiesz się, jak można stosować mumio w celu wyeliminowania schorzeń żołądka i jelit. Autor wyjaśnia, jak ten specyfik wpływa na stan kości, wspomaga gojenie się ich złamań i likwiduje osteoporozę. Podpowiada również, dlaczego po mumio powinny sięgnąć osoby mające problemy z oskrzelami, cierpiące z powodu hemoroidów, bądź pragnące wzmocnić potencję. Sporo miejsca poświęcono również zastosowaniu zewnętrznemu tego środka.

Skąd ta skuteczność?

Autor rozprawia się z mitami dotyczącymi mumio oraz wyjaśnia pochodzenie tego specyfiku, proces jego pozyskiwania i oczyszczania. Podaje dokładny skład chemiczny mumio i odpowiada na pytanie, czemu ma ono tak dużą skuteczność. Instruuje również, jak samodzielnie przygotować z niego optymalny lek.

Mumio – pradawne panaceum na współczesne choroby.

ZAPISZ SIĘ