Terapia czaszkowo-krzyżowa dla zaawansowanych. Skuteczne metody uwalniania emocji

Techniki opisane przez Autorkę dają możliwość usunięcia napięć emocjonalnych, które oddziałują na powięzi, mięśnie i stawy. Nauczysz się samodzielnie uwalniać emocje rozluźniając mięśnie twarzoczaszki, języka czy dziąseł. Uwolnij ciało od emocjonalnego bólu.

  • ISBN: 978-83-65846-01-3;
  • Cena katalogowa: 39.90 zł;
  • Ilość stron: 252;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2017;
  • Nr wydania: I;

Problemy emocjonalne przyczyną chorób fizycznych?

Około 90% naszych problemów zdrowotnych ma podłoże emocjonalne. Dotyczy to szczególnie negatywnych emocji, takich jak: nienawiść, złość, zawiść, bezradność, przygnębienie, brak akceptacji czy niska samoocena. Jeżeli trwają one przez dłuższy czas, powodują obniżenie odporności i zwiększenie podatności na choroby.

Terapia czaszkowo-krzyżowa Cię odpręży

Autorka jest założycielką Polsko-Kanadyjskiego Stowarzyszenia i Instytutu Terapii Czaszkowo-Krzyżowej. Od kilkunastu lat prowadzi szkolenia technik osteopatycznych. W tej publikacji dzieli się swoim wieloletnim doświadczeniem w uwalnianiu negatywnych emocji. Poznasz techniki rozluźniania języka i dziąseł i nie tylko. Całkowicie pozbędziesz się stresu i napięcia z twarzy. Przestaniesz nerwowo zaciskać zęby i zgrzytać nimi. Zmieni się również mimika Twojej twarzy i będziesz wyglądał jak po cudownym masażu odmładzającym.

Uwolnij emocje

Poznasz różne sposoby rozpoznawania i uwalniania negatywnych emocji nagromadzonych w ciele. Odkryjesz ścisły związek ciała z umysłem i jego znaczenie w procesie całkowitego usuwania napięć. Są one jedną z najważniejszych przyczyn zakłócenia fizjologicznej równowagi w naszym organizmie. Ich kumulacja może doprowadzić do poważnej choroby z nowotworem włącznie. Przekonasz się też, że tkanka łączna jest jak twardy dysk i pamięta traumatyczne zdarzenia sprzed wielu lat. Te dramatyczne przeżycia, zapomniane i zablokowane, mają wpływ na Twoje obecne życie.

Czym są powięzi i jak z nimi pracować

Powięzi są systemem z tkanki łącznej nazywanym „drugim szkieletem”. Porównać je można też do siatki, która otacza komórki tkanki i organy wewnętrzne, naczynia krwionośne, naczynia limfatyczne i tkankę nerwową. W wyniku stresu, traum, urazów, zapaleń, nieprawidłowej postawy ciała czy gwałtownych skurczów powstaje w nich ból. Dzięki opisanym w tej publikacji technikom zdołasz samodzielnie rozluźnić powięzi i odzyskać zdrowie. Przywrócisz prawidłową postawę ciała, a dolegliwości ustąpią. Autorka proponuje nową formą nieinwazyjnej terapii dając nam możliwość usunięcia napięć emocjonalnych z powięzi oraz przywrócenia równowagi fizycznej i psychicznej. Dzięki tym prostym ćwiczeniom wreszcie zrzucisz ciężar, między innymi z ramion i kręgosłupa.

Uwolnij ciało od emocjonalnego bólu

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ