Zdrowa i naturalna suplementacja. Bezpieczne kuracje ratujące życie

Autor prezentuje naturalne produkty, które mogą zastąpić większość najpopularniejszych leków. Udowadnia, że to właśnie niektóre substancje odżywcze, a nie środki farmakologiczne, mogą pokonać przewlekłe choroby. Poznaj siłę naturalnej suplementacji.

  • ISBN: 978-83-65846-68-6;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 344;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2018;
  • Nr wydania: I;

Natura źródłem zdrowia

Przyroda dostarcza nam wiele witamin i mikroelementów, które możemy przyswajać wprost z pożywienia. To jedzenie, a nie łykanie kolorowych pigułek, powinno być podstawą zdrowia. Tymczasem nasze lenistwo i odejście od natury spowodowało kryzys, choćby w postaci epidemii chorób autoimmunologicznych oraz klęskę profilaktyki zdrowotnej.

Nagradzany chemik ujawnia prawdę

Autor uzyskał tytuł magistra chemii organicznej na uniwersytecie w Arizonie. W swojej bestsellerowej książce prezentuje naturalne produkty, które mogą zastąpić większość najpopularniejszych leków. Udowadnia, że to właśnie odpowiednie substancje odżywcze mogą pokonać choroby przewlekłe, takie jak: alergia, rak, choroby zapalne, choroby tarczycy, cukrzyca, depresja, choroby serca, otyłość i wiele innych.

Współczesne zagrożenia dla zdrowia

Większość problemów ze zdrowiem wynika z niedoborów żywieniowych, blokujących mechanizmy wzrostu i samouzdrawiania organizmu. Wystarczy uzupełniać braki w celu odbudowy prawidłowego funkcjonowania komórek. Badania Autora i jego doświadczenie potwierdziły, że prawidłowe spożycie substancji odżywczych jest najważniejszym czynnikiem decydującym o ogólnym zdrowiu, długowieczności i tężyźnie fizycznej.

Jaki suplement najlepszy?

Wielu z nas wydaje mnóstwo pieniędzy, próbując „odgadnąć” jaki suplement będzie dla niego korzystny, nie dostrzegając jednocześnie „odpowiednich” produktów takich, jak kurkuma, kwas alfa-liponowy (ALA) czy głóg. Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego, jak łatwo można znaleźć te ratujące życie naturalne suplementy, a ponieważ nie są one opracowywane w laboratoriach przez sowicie opłacanych farmaceutów, można je kupić bardzo tanio. W książce Autor opisuje dokładnie, gdzie dostępne są najlepsze produkty. Prezentuje również swoje własne receptury na dolegliwości, na które tradycyjne leczenie nie pomaga.

Bezpieczne suplementy i zdrowe nawyki

Autor sporządził listę ośmiu cech „prawidłowych suplementów”. W każdym rozdziale opisał również skuteczne kuracje wspomagające oraz sugestie zdrowych nawyków. Dodatkowo, dla każdego sugerowanego produktu, odpowiedział na trzy najważniejsze i najczęściej zadawane pytania: jaka jest prawidłowa dawka, kiedy jest najlepszy czas na zażywanie, jakie są ewentualne najniebezpieczniejsze interakcje z innymi suplementami lub lekami.

Poznaj siłę naturalnej suplementacji

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ