Amy Berger

https://www.chelseagreen.com/writer/amy-berger/

Amy Berger – posiada tytuł magistra w zakresie dietetyki, jest certyfikowanym specjalistą do spraw odżywiania i praktykiem terapii dietetycznych. Ta weteranka Amerykańskich Sił Powietrznych samodzielnie zweryfikowała to, co specjaliści nazywają „właściwym postępowaniem” mającym na celu zrzucenie zbędnych kilogramów i podtrzymanie zdrowia. Gdy jej badania potwierdziły brak skuteczności, wpadła na innowacyjny i w pełni skuteczny pomysł dbania o ludzkie ciało.

Gdy coś nie działa, trzeba to zmienić!

Amy rozpoczęła badania na własną rękę, gdyż pragnęła zrozumieć dlaczego konwencjonalne porady na temat diet niskokalorycznych i niskotłuszczowych oraz ćwiczeń fizycznych nie dają obiecanych wyników. Dzięki swoim badaniom odkryła, że większość informacji dotyczących „zdrowych diet”, w które wierzymy jest niewłaściwa i w niektórych przypadkach całkowicie błędna.

Zdrowie bez wyrzeczeń? To możliwe!

Autorka na własnej skórze doświadczyła tych ciężkich lekcji i poświęciła swoją karierę na pokazywanie innym, że aktywne zdrowie nie wymaga głodówki, odmawiania sobie przyjemności ani spędzania całego życia na siłowni. Nie da się żyć na samej sałacie. Jak zwykła mawiać: Prawdziwi ludzie potrzebują prawdziwego jedzenia!

ZAPISZ SIĘ