O wydawnictwie

Wydawnictwo Vital powstało w 2013 roku. Oferujemy poradniki na temat szeroko pojętego zdrowia. Propagujemy holistyczne podejście, które znajduje coraz więcej zwolenników również wśród przedstawicieli medycyny konwencjonalnej. W naszej ofercie znajdziesz publikacje opisujące wiele schorzeń i dolegliwości. Oferujemy naturalne metody leczenia sprawdzone na tysiącach pacjentów na całym świecie.
Wchodząc na nowe obszary zainteresowań zawsze staramy się nawiązywać współpracę z najlepszymi autorami, instruktorami i konsultantami. Naszym nadrzędnym celem jest dostarczanie jak najpełniejszej wiedzy i umiejętności zgodnie z zainteresowaniami naszych czytelników. W dotychczasowym dorobku mamy już ponad 200 tytułów zarówno autorów polskich, jak i największych światowych autorytetów.
Zapraszamy do uważnego zapoznania się z różnorodną ofertą naszych publikacji. Każdą z nich niezwykle troskliwie dobieraliśmy w przeświadczeniu, że jest najbardziej rzetelnym i sprawdzonym kompendium wiedzy na dany temat. Mamy nadzieję, że znajdziesz wyczerpujące odpowiedzi na aktualne i nurtujące Cię tematy.

Czytaj więcej »

ZAPISZ SIĘ