Oferty pracy

Interesujesz się zdrowiem lub odżywianiem? Tematy takie jak medycyna naturalna, holistyczne podejście do ciała czy aktywność fizyczna są bliskie Twojemu sercu? Posiadasz lekkość pióra, interesujesz się grafiką lub rynkiem wydawniczym? Jesteś pozytywnie zakręcony, dobrze zorganizowany, odpowiedzialny oraz pełen entuzjazmu do pracy? Dołącz do naszego zespołu!

Wydawnictwo Vital to dynamiczny, stale rozwijający się zespół, gwarantujący miłą atmosferę i możliwość nieustannego rozwoju. Naszą pasją są książki i zdrowie, dzięki czemu z olbrzymią starannością podchodzimy do wyboru nowych pozycji wydawniczych. Śledzimy najnowsze badania naukowe, trendy z dziedziny medycyny konwencjonalnej i niekonwencjonalnej oraz zdrowego stylu życia. Stawiamy na rzetelne i aktualne publikacje, napisane przez ekspertów w swoich dziedzinach. Naszą misją jest poszerzanie świadomości zdrowotnej Polaków, dlatego zadanie to traktujemy bardzo poważnie. Jeśli chcesz z nami zmieniać świat wypełnij formularz aplikacyjny i nie przegap swojej szansy!

Wydawnictwo Vital dynamicznie rozwijające się od 27 lat tworzy zespół życzliwych ludzi. Wydawnictwo z uznaną renomą w branży. Od wielu lat wg rankingu Rzeczpospolitej znajduje się w pierwszej setce największych wydawnictw w Polsce. Wprowadzamy na nasz rynek najlepsze pozycje książkowe z całego świata. Wybrane publikacje wydajemy również pod marką Studio Astropsychologii.
Tworzymy przyjazną atmosferę rozwoju zawodowego w komfortowych warunkach przy jednoczesnym wsparciu całego zespołu.
Nasze strony internetowe to m.in. wydawnictwovital.pl, studioastro.pl, psychotronika.pl.

Może i Ty chciałbyś do nas dołączyć?

Obecnie podejmiemy stałą współpracę z:

– tłumaczem języka angielskiego
– tłumaczem języka niemieckiego
– tłumaczem języka rosyjskiego

Wymagania:
– wykształcenie wyższe
– doświadczenie w tłumaczeniach w przynajmniej jednej z dziedzin: medycyna, farmacja, biologia, chemia, ochrona środowiska, parapsychologia, ezoteryka, rozwój duchowy
– doskonała znajomość zasad poprawnej polszczyzny
Zapewniamy:
– stałą współpracę przy tłumaczeniach
– atrakcyjne warunki wynagrodzenia
– umowę zlecenie lub o dzieło

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@wydawnictwovital.pl

ZAPISZ SIĘ