Oferty pracy

Interesujesz się zdrowiem lub odżywianiem? Tematy takie jak medycyna naturalna, holistyczne podejście do ciała czy aktywność fizyczna są bliskie Twojemu sercu? Posiadasz lekkość pióra, interesujesz się grafiką lub rynkiem wydawniczym? Jesteś pozytywnie zakręcony, dobrze zorganizowany, odpowiedzialny oraz pełen entuzjazmu do pracy? Dołącz do naszego zespołu!

Wydawnictwo Vital to dynamiczny, stale rozwijający się zespół, gwarantujący miłą atmosferę i możliwość nieustannego rozwoju. Naszą pasją są książki i zdrowie, dzięki czemu z olbrzymią starannością podchodzimy do wyboru nowych pozycji wydawniczych. Śledzimy najnowsze badania naukowe, trendy z dziedziny medycyny konwencjonalnej i niekonwencjonalnej oraz zdrowego stylu życia. Stawiamy na rzetelne i aktualne publikacje, napisane przez ekspertów w swoich dziedzinach. Naszą misją jest poszerzanie świadomości zdrowotnej Polaków, dlatego zadanie to traktujemy bardzo poważnie. Jeśli chcesz z nami zmieniać świat wypełnij formularz aplikacyjny i nie przegap swojej szansy!

Nasze wydawnictwo to dynamicznie rozwijający się zespół. Tworzymy przyjazną atmosferę pracy. Gwarantujemy wykonywanie codziennych obowiązków w komfortowych warunkach przy jednoczesnym wsparciu bardziej doświadczonych kolegów. Może i Ty chciałbyś do nas dołączyć? Obecnie możemy zaoferować pracę na stanowisku:

Grafik komputerowy, DTP

Od kandydatów oczekujemy:
– umiejętności obsługi programu Photoshop, InDesign, Illustrator,
– umiejętności projektowania edytorskiego i komputerowego składu książek,
– umiejętności projektowania i przygotowania do druku okładek książek,
– punktualności, dokładności.

Mile widziane:
– doświadczenie przy składzie książek lub projektowaniu grafiki,
– doświadczenie przy przygotowaniu prac dla drukarń,
– inicjatywa, kreatywność i samodzielność.

Miejsce i czas pracy:
– Białystok ul. Antoniuk Fabryczny 55
– poniedziałek – piątek 8.00 – 16.00
– Umowa o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o złożenie wypełnionej ankiety wraz Listem motywacyjny (najlepiej ze zdjęciem) osobiście w siedzibie firmy, e-mailem na adres: rekrutacja@wydawnictwovital.pl lub listownie na adres 16-762 Białystok, ul. Antoniuk Fabryczny 55/25 (proszę nie kopiować adresu mailowego przez schowek, należy go przepisać ręcznie).
Kontakt telefoniczny: 604 544 492

Ankieta do pobrania w formacie *.doc
Ankieta do pobrania w formacie *.pdf

Po analizie dokumentów aplikacyjnych skontaktujemy się z wybranymi osobami i zaprosimy na rozmowę.

 

 

ZAPISZ SIĘ