Oferty pracy

Wydawnictwo Vital dynamicznie rozwija się od 10 lat i tworzy je zespół życzliwych ludzi. Jesteśmy wydawnictwem z uznaną renomą w branży. Według rankingu Rzeczpospolitej nasza firma znajduje się w pierwszej setce największych wydawnictw w Polsce. Wprowadzamy na rynek najlepsze książki z wielu krajów świata na temat szeroko pojętego zdrowia. Wybrane publikacje wydajemy również pod marką Studio Astropsychologii.

Tworzymy przyjazną atmosferę rozwoju zawodowego w komfortowych warunkach przy jednoczesnym wsparciu całego zespołu. Dział księgowości liczy obecnie trzy osoby pracujące na pełnych etatach w siedzibie wydawnictwa.

Może i Ty chciałbyś do nas dołączyć?

Specjalista/-ka do internetowej promocji książek

Twój zakres obowiązków

Oczekiwane kompetencje

Miejsce i czas pracy:
Białystok, ul. Antoniuk Fabryczny 55
poniedziałek – piątek 8.00 -16.00
Praca stacjonarna na umowę o pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o złożenie wypełnionej ankiety (pobranej ze strony: wydawnictwovital.pl/oferty-pracy) wraz z CV e-mailem na adres: rekrutacja@wydawnictwovital.pl (proszę nie kopiować adresu mailowego przez schowek, należy go przepisać ręcznie). Kontakt telefoniczny: 604 544 492

Ankieta do pobrania w formacie.doc
Ankieta do pobrania w formacie.pdf

Po analizie dokumentów aplikacyjnych skontaktujemy się z wybranymi osobami i zaprosimy na rozmowę.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

ZAPISZ SIĘ