Oferty pracy

Interesujesz się zdrowiem lub odżywianiem? Tematy takie jak medycyna naturalna, holistyczne podejście do ciała czy aktywność fizyczna są bliskie Twojemu sercu? Posiadasz lekkość pióra, interesujesz się grafiką lub rynkiem wydawniczym? Jesteś pozytywnie zakręcony, dobrze zorganizowany, odpowiedzialny oraz pełen entuzjazmu do pracy? Dołącz do naszego zespołu!

Wydawnictwo Vital to dynamiczny, stale rozwijający się zespół, gwarantujący miłą atmosferę i możliwość nieustannego rozwoju. Naszą pasją są książki i zdrowie, dzięki czemu z olbrzymią starannością podchodzimy do wyboru nowych pozycji wydawniczych. Śledzimy najnowsze badania naukowe, trendy z dziedziny medycyny konwencjonalnej i niekonwencjonalnej oraz zdrowego stylu życia. Stawiamy na rzetelne i aktualne publikacje, napisane przez ekspertów w swoich dziedzinach. Naszą misją jest poszerzanie świadomości zdrowotnej Polaków, dlatego zadanie to traktujemy bardzo poważnie. Jeśli chcesz z nami zmieniać świat wypełnij formularz aplikacyjny i nie przegap swojej szansy!

Wydawnictwo Vital to zespół życzliwych ludzi, dynamicznie rozwijający się od 27 lat. Wydawnictwo z uznaną renomą w branży. Od wielu lat wg rankingu Rzeczpospolitej znajduje się w pierwszej setce największych wydawnictw w Polsce. Wprowadzamy na nasz rynek najlepsze pozycje książkowe z całego świata. Wybrane publikacje wydajemy również pod marką Studio Astropsychologii.
Tworzymy przyjazną atmosferę rozwoju zawodowego w komfortowych warunkach przy jednoczesnym wsparciu całego zespołu.
Może i Ty chciałbyś do nas dołączyć?

Obecnie możemy zaoferować pracę na stanowisku: Redaktor

Wymagania:
– wykształcenie wyższe,
– doskonała znajomość zasad poprawnej polszczyzny,
– znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
– minimum 3 letnie doświadczenie w pracy zawodowej,

– umiejętności pisania tekstów zgodnie z regułami Content marketingu,
– zainteresowania tematyką poruszaną w publikacjach wydawnictwa,

– inicjatywa, kreatywność i samodzielność,
– dokładność, sumienność, punktualność,
– umiejętność współpracy i komunikacji w zespole.

Zakres obowiązków:
– redakcja techniczna i edytorska publikacji książkowych,
– współpraca z autorami, tłumaczami, agentami praw autorskich oraz z działem graficznym, marketingu i handlowym,
– realizacja w zespole harmonogramu produkcyjnego publikacji książkowych oraz elektronicznych,
– reprezentowanie wydawnictwa w imprezach typu targi książki czy spotkania z autorami,
– tworzenie treści informacyjnych o prowadzonych publikacjach zgodnych z SEO i Content marketingiem,
– promocja w Internecie prowadzonych przez siebie publikacji książkowych.

Zapewniamy:
– pracę w zespole zapewniającym wsparcie i wysoką kulturę pracy, w przyjaznej atmosferze i relacjach
opartych na partnerstwie,
– możliwość realnego rozwoju zawodowego w zespole o najwyższych kwalifikacjach i standardach pracy,
– stabilność zatrudnienia i płac,
– atrakcyjne warunki wynagrodzenie z opcją uzyskania dodatkowego wynagrodzenia przy pracach zleconych,
– komfortowo wyposażone stanowisko pracy.

Miejsce i czas pracy:
– Białystok ul. Antoniuk Fabryczny 55,
– poniedziałek – piątek 8.00 – 16.00,
– Umowa o pracę – wynagrodzenie od 2 400 zł do 3 500 zł brutto.

Osoby zainteresowane prosimy o złożenie wypełnionej ankiety (pobranej ze strony wydawnictwovital.pl/oferty-pracy) wraz z CV (najlepiej ze zdjęciem) oraz listem motywacyjnym osobiście w siedzibie firmy lub e-mailem na adres: rekrutacja@wydawnictwovital.pl Kontakt telefoniczny: 604 544 492.

Ankieta do pobrania w formacie *.doc
Ankieta do pobrania w formacie *.pdf

Po analizie dokumentów aplikacyjnych skontaktujemy się z wybranymi osobami i zaprosimy na rozmowę.