Do pobrania

Zakładka „Pliki do pobrania”, to miejsce w którym znajdziesz zarówno katalogi wydawnicze Vitala, jak i logotypy naszego wydawnictwa.

W folderze informacyjnym odkryjesz publikacje dotyczące zdrowia i odżywiania. Zgłębisz tajniki Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, oczyszczania wątroby i woreczka żółciowego, diety ketogenicznej czy eliminacji i profilaktyki chorób takich jak rak, zespół nieszczelnego jelita, cukrzyca typu 2, choroby wieńcowej, PCOS, Hashimoto, czy inne chroniczne dolegliwości. Poznasz techniki takie jak terapia czaszkowo krzyżowa, ajurweda, joga, aromaterapia, ziołolecznictwo lub refleksologia.

Wydawnictwo Vital wyraża zgodę na wykorzystywanie dostępnych aktualnie na stronie okładek oraz opisów książek zawartych w pliku. Materiały mogą zostać wykorzystane w recenzjach książek, katalogach internetowych, bibliotecznych (OPAC) oraz materiałach promujących legalną dystrybucję książek. Usunięcie materiału z ww. strony internetowej, równoznacznie jest z cofnięciem udzielonej zgody.

Katalogi całościowe
Aktualne publikacje w formacie CSV. Żeby poprawnie otworzyć plik proszę wybrać zestaw znaków (pochodzenie pliku): UTF-8 i separator (ogranicznik): średnik. (0.49 MB)
Katalog z kategorii KSIĄŻKI część 1 (19.86MB)
Katalog z kategorii KSIĄŻKI część 2 (6.74MB)
Katalogi tematyczne
Katalog z kategorii CHOROBY (0.89MB)
Katalog z kategorii DIETA (9.71MB)
Katalog z kategorii MEDYCYNA NATURALNA (6.28MB)
Katalog z kategorii ROZWÓJ OSOBISTY (0.99MB)
Katalog z kategorii TERAPIE (5.97MB)
Katalog z kategorii ZDROWIE (16.53MB)
Katalog z kategorii ZDROWIE (6.05MB)
Logotypy
ZAPISZ SIĘ