Autorzy

Uczyć należy się od najlepszych, dlatego do Twojej dyspozycji przekazujemy publikacje napisane przez noblistów oraz światowe autorytety z dziedzin takich jak medycyna konwencjonalna, zdrowe odżywianie, profilaktyka i terapia chorób, Tradycyjna Medycyna Chińska (Pięć Przemian, akupunktura), ziołolecznictwo, ajurweda czy joga.

Szczycimy się współpracą z takimi osobistościami jak Andreas Moritz, Bruce Fife, dr Mark Sircus, dr Amy Myers, 2-krotny noblista Linus Pauling, dr Andrew Weil, Tomasz Woźniak, dr Bodo Kukliński, Chizu Saeki, Ashley Black, dr David Servan-Schreiber, Natalia Osminina czy Bożena Przyjemska.

Dzięki ich specjalistycznej wiedzy posiądziesz wiedzę na takie tematy jak: dieta ketogeniczna, oczyszczanie wątroby i woreczka żółciowego, witaminy i minerały oraz ich wpływ na organizm, alergie, walka z chorobami autoimmunologicznymi, choroby neurodegeneracyjne, regeneracja mózgu, biorezonans i wiele innych. Pomocne przy poszukiwaniu książek z interesującej Cię tematyki będą tagi, które zostały umieszczone przy każdym tytule. Poprowadzą Cię one do wszystkich publikacji o tej samej problematyce. Poznaj naszych autorów i ucz się od najlepszych!

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z

http://safeendoscopy.com/dr-jonathan-aviv-discusses-upper-endoscopy-tne-risk-endoscopic-cross-contamination-wfan/

dr Jonathan Aviv

Publikacje tego autora:

https://pl-pl.facebook.com/intueat.de/photos/a.901886793229155/2242013225883165/?type=1&theater

Dr Mareike Awe

Publikacje tego autora:

ZAPISZ SIĘ