Autorzy

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
dr Paul Anderson

Dr Paul Anderson jest lekarzem medycyny naturopatycznej, który pracuje w Seattle oraz w Rosarito w Meksyku. Jego praktyka skupia się na pacjentach z rakiem i chorobami przewlekłymi w zaawansowanym stadium. Jest szanowanym lekarzem, pedagogiem i zawodowym pisarzem, który koncentruje swoje wysiłki na praktyce klinicznej i ciągle rozwija swoją wiedzę medyczną. Od ponad 20 lat zajmuje się integracyjną praktyką onkologiczną, z czego 8 lat jego pracy obejmowało badania kliniczne na ludziach. Mieszka w Seattle ze swoją żoną Lori i spędza tyle czasu, ile to tylko możliwe, z pięciorgiem dorosłych dzieci i pięciorgiem wnucząt.

Fot. https://www.facebook.com/drandersoncme

Clemens G. Arvay

Clemens G. Arvay, jest austriackim biologiem i autorem wielu bestsellerów. Studiował Ekologię Krajobrazu i Stosowane Nauki o Roślinach w Wiedniu i Grazu. Jego praca koncentruje się na relacji człowiek-natura, skupiając się na korzyściach zdrowotnych wynikających z kontaktu z roślinami, zwierzętami i krajobrazami.

Naukowe zainteresowania

Arvay opowiada się za eko-psychosomatycznym spojrzeniem na człowieka i rozumie ludzki organizm rozciągnięty poza jego powierzchnię skóry i zintegrowany z kompleksowym funkcjonalnym kręgiem z naturą. Jego celem jest stworzenie eko-psychosomatyki jako ogólnie przyjętej, interdyscyplinarnej nauki, w której ścisła współpraca obejmuje biologię, medycynę, psychologię i nauki społeczne.
Arvay jest członkiem znanego austriackiego Forum Science & Environment (Forum austriackich naukowców zajmujących się ochroną środowiska) .

Fot. https://www.clemensarvay.com/

dr Dina Aschbach

Dr Dina Aschbach – studiowała na Uniwersytecie Medycznym w Tashkent (Uzbekistan), jest autorką ponad 50 prac naukowych, serii popularnych książek oraz 12 patentów. Jej naturalne metody leczenia są cenione i praktykowane w wielu krajach. Prowadzi centrum medyczne w Kijowie, a obecnie mieszka i pracuje w Niemczech.

Fot. http://www.rp-online.de/nrw/staedte/mettmann/einsatz-fuer-die-ukraine-aid-1.5247706

dr Jonathan Aviv

Dr Jonathan Aviv – jest otolaryngologiem, chirurgiem i profesorem medycyny, jak również wynalazcą urządzenia, które pozwala na diagnozę problemów z przełykaniem bez użycia rentgena. Urodził się w Nowym Jorku i tu ukończył również chemię na Uniwersytecie Columbia. Założył największy w swoim kraju ośrodek zajmujący się chorobami uszu, nosa i gardła – The Voice and Swallowing Center.

Fot. http://safeendoscopy.com/dr-jonathan-aviv-discusses-upper-endoscopy-tne-risk-endoscopic-cross-contamination-wfan/

ZAPISZ SIĘ