O wydawnictwie – więcej

Drogi Czytelniku,

zapewne już przywykłeś do tego, że większość wieści na temat zdrowia jest negatywna. Media straszą nas wirusem Ebola, chorobami odzwierzęcymi czy mutującym wirusem grypy. Co i raz słyszymy o absurdalnie długich kolejkach do lekarza czy czasie oczekiwania na badania służące do zdiagnozowania poważnych chorób. W tym świecie negatywnych wiadomości pojawiła się jednak iskierka nadziei w postaci Wydawnictwa Vital.
Naszym celem jest podpowiadanie Ci, jak możesz samodzielnie zapobiegać chorobom cywilizacyjnym i leczyć ich skutki. Nadwaga, otyłość, cukrzyca, nowotwory, choroba Alzheimera, niewłaściwe ciśnienie krwi i poziom cholesterolu – te dolegliwości mogą już wkrótce zostać całkowicie wyeliminowane. Wszystko za sprawą międzynarodowych autorytetów, jak dr Amy Myers, dr Bruce Fife czy dr Joel Fuhrman.
Dzięki autorom takim jak dr Hans-Ulrich Grimm, Andreas Moritz czy najlepszym na świecie specjalistom od różnorodnych diet staramy się bilansować Twój jadłospis, byś był w jak najlepszym stanie fizycznym i psychicznym. Nie bez powodu coraz większa liczba naukowców dostrzega, że podłoże większości chorób bierze się z niewłaściwej diety. Teraz niemal wszyscy odżywiamy się niestety fatalnie! Jemy za dużo niewłaściwie skomponowanych potraw zawierających związki, których absolutnie nie powinno być w pożywieniu. Dzięki naszym publikacjom dowiesz się jak na co dzień skutecznie chronić swoje zdrowie przed niszczącą presją współczesnego środowiska.

Z życzeniami zdrowia i witalności,
Janusz Nawrocki
Założyciel i Dyrektor wydawnictwa

Wydajemy:
• publikacje popularnonaukowe, które mają za zadanie poszerzenie wiedzy o sobie i własnym zdrowiu,
• podręczniki opisujące kompleksową wiedzę na temat współczesnych i dawnych metod samouzdrawiania,
• publikacje autorów polskich i zagranicznych, opisujące nowinki w dziedzinie medycyny czy uzdrawiania.

Zapewniamy:
• bezpośrednią współpracę z księgarniami, hurtowniami i punktami sprzedaży książki w całej Polsce,
• własną, prężnie działającą księgarnię stacjonarną i internetową, obsługującą klientów polskich i zagranicznych oraz umożliwiającą całodobowe przyjmowanie zamówień na nasze publikacje oraz inne produkty zdrowotne.

ZAPISZ SIĘ