Chizu Saeki

https://pl.pinterest.com

Chizu Saeki – autorka książek, doradczyni i najbardziej uznana konsultantka kosmetyczna marek takich jak Guerlain czy Christian Dior w Japonii. Do tej pory napisała ponad 30 bestsellerów, w tym poradników, w których dzieli się rewolucyjnymi metodami pielęgnacji skóry. Obecnie zarządza własną szkołą wizażu i salonem kosmetycznym w Tokio.

Japońskie spojrzenie i zachodnie kosmetyki

Gdy w wieku 24 lat została licencjonowaną kosmetyczką, miała już za sobą kilkuletnią praktykę w salonach kosmetycznych, dzięki czemu udało jej się dołączyć do zespołu marki Guerlain. Po przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych kontynuowała współpracę z japońską branżą kosmetyczną dostarczając raportów na temat nowości kosmetycznych, które pojawiały się za oceanem.

Przez traumę do sukcesu

Prężnie rozwijającą się karierę w Japonii porzuciła ze względu na męża, dla którego przeprowadziła się do USA, gdzie przeżyła największą traumę swojego życia. Nowotwór i śmierć małżonka prawie pozbawiły autorkę urody: błyskawicznie osiwiała i z dnia na dzień wyglądała coraz starzej. To te osobiste doświadczenia skłoniły ją do poszukiwania skutecznych metod na odnowę swojej urody i odbudowę życia. Szybko osiągnęła w tych poszukiwaniach spektakularny sukces i postanowiła podzielić się sekretami, które mogą pomóc kobietom poczuć się dobrze we własnej skórze.

ZAPISZ SIĘ