dr Christiane Northrup

https://www.drnorthrup.com/

Dr Christiane Northrup, lekarz medycyny, licencjonowana ginekolog-położnik, była adiunkt kliniczna na oddziale ginekologiczno-położniczym na University of Vermont College of Medicine i autorka bestsellerów New Jork Timesa.

Ekspert kobiecego zdrowia
Jest wizjonerską pionierką kobiecego zdrowia. Po dziesięcioleciach spędzonych w zawodzie ginekologa-położnika, teraz poświęca swoje życie pomaganiu kobietom w prawdziwym rozkwitnięciu. Czyni to przez uczenie ich, jak wspomóc wszystkie pozytywne procesy w ich organizmach. Doktor Northrup jest wiodącą rzeczniczką medycyny, która uznaje jedność umysłu, ciała, emocji i ducha. Znana międzynarodowo ze swojego umacniającego podejścia do zdrowia i dobrobytu kobiet (jak również wielu mężczyzn), uczy je, jak błyszczeć na każdym etapie życia i zachęca do tworzenia zdrowia na wszystkich poziomach, poprzez zestrojenie się ze swoją wewnętrzną mądrością.

Kobieta zaangażowana
Jako właścicielka firmy, lekarka, była chirurg, matka, pisarka i mówca, doktor Northrup podkreśla naszą indywidualną i zbiorową zdolność rozwoju, wolności, radości i równowagi. Jest również zaangażowana we własną firmę o nazwie Amata, pochodzącej od tajlandzkich słów oznaczających „bezwiekowa” oraz „wieczna”. Firma ta poświęcona została tworzeniu i dystrybuowaniu produktów wspierających wibracyjne zdrowie i doskonałe samopoczucie przez cały czas trwania cyklu życia (www.amatalife.com).

Prywatnie
Doktor Northrup uwielbia poświęcać swój wolny czas tańczeniu argentyńskiego tanga, utrzymywaniu sprawności ciała dzięki pilates i rozciąganiu powięzi, chodzeniu do kina, spotykaniu się z przyjaciółmi i rodziną na wspólnych posiłkach, żeglarstwu, terapeutycznemu malarstwu i czytaniu.

ZAPISZ SIĘ