dr Daniel Fenster

https://www.completewellnessnyc.com/

Dr Daniel Fenster jest dyrektorem i głównym kręgarzem w Complete Wellnes NYC. W 1984 roku ukończył Life Chiropractic College w Marietcie w Georgii i praktykował w Nowym Jorku od 1985 roku.

W 2007 roku stworzył Complete Wellness, chcąc leczyć pacjentów na wielu płaszczyznach, na zasadzie synergii, oferując pod jednym dachem opiekę wysoce wykwalifikowanych specjalistów różnych dziedzin. Dziś jego centrum medycyny funkcjonalnej jest miejscem pracy specjalistów od akupunktury i stawiania baniek, kręgarzy, instruktorów jogi, masażystów z wykształceniem medycznym, specjalistów od terapii leczenia bólu, iniekcji plazmowych, terapeutów zajęciowych, specjalistów medycyny regeneracyjnej, krioterapeutów, dietetyków i innych.

Dr Fenster wierzy w możliwość nieinwazyjnej terapii bez użycia leków. Zawsze skupia się na całościowej pomocy pacjentowi. Dzięki temu stał się jednym z najpopularniejszych nowojorskich kręgarzy, do którego zgłaszają się celebryci, sportowcy czy pisarze. Podróżował po całym świecie, oferując swoje usługi członkom rodzin królewskich i VIP-om.

ZAPISZ SIĘ