Danielle Ryan Broida

Danielle Ryan Broida, RH (AHG), jest kluczową figurą w światowym ruchu miłośników grzybów. Jako certyfikowana zielarka (RH) American Herbalists Guild (AHG), certyfikowana specjalistka od żywienia holistycznego, instruktorka mykologii i krajowa dydaktyczka Four Sigmatic Danielle uczy cały świat na temat wartości życia z grzybami funkcjonalnymi.

Przed połączeniem sił z Four Sigmatic otrzymała tytuł licencjatki w dziedzinie nauk o środowisku i filozofii na Whitman College, później studiowała ajurwedę w Indiach i została certyfikowaną instruktorką jogi na brzegach Gangesu. Kształciła się pod okiem doktora naturopatii w Indonezji, gdzie uzyskała certyfikat mistrzyni kuchni witariańskiej i coacha w dziedzinie detoksykacji. Szczególna fascynacja ziołolecznictwem pojawiła się u niej jednak podczas pieszych przygód w odludnych zakątkach Tajlandii (w ich trakcie nauczyła się również płynnie mówić po tajsku).

Po kilku latach mieszkania w Azji Danielle trafiła do Boulder w Kolorado, by sformalizować swoją edukację w dziedzinie medycyny holistycznej. Po ukończeniu studiów w Colorado School of Clinical Herbalism (CSCH) rozpoczęła prywatną praktykę, w której pracowała z setkami klientów. Jej specjalnością jest leczenie chorób przewlekłych i autoimmunologicznych z użyciem grzybów funkcjonalnych. Otrzymała zaproszenie, by zostać instruktorką mykologii w CSCH.

ZAPISZ SIĘ