Dominik Dietz

Dominik Dietz swoją drogę edukacji rozpoczął od kształcenia zawodowego w zakresie technik informatyk. Następnie uzyskał tytuł magistra inżynierii i ekonomii. Potem przez kilka lat pracował w liczących się firmach z branży motoryzacyjnej.

Już w młodym wieku odkrył korzyści płynące z naturalnego stylu życia i zawsze interesował się holistycznymi metodami i doświadczeniami.

W ciągu ostatnich kilku lat pogłębiał swoją wiedzę i ukończył liczne szkolenia w zakresie holistycznego podejścia do zdrowia w obszarach żywienia, detoksykacji, elektrosmogu, terapii bólu, tradycyjnej medycyny naturalnej oraz alternatywnych metod leczenia.

Jego celem jest optymalne wspieranie osób dbających o zdrowie oraz mających problemy zdrowotne, a także dalsze poszerzanie ich świadomości w kwestii zdrowego trybu życia, nawyków żywieniowych i myślowych, by mogli rozpoznać i w pełni wykorzystać swój fizyczny potencjał.

W jego pracy bardzo ważne jest rozwijanie świadomości ludzi w zakresie fundamentalnego znaczenia zdrowia. Tylko wtedy, gdy uznamy, że nasz dobrostan fizyczny i psychiczny jest kamieniem węgielnym realizacji wszystkich naszych życiowych pragnień i celów, możemy nadać zdrowiu priorytet, na jaki zasługuje. Bo zdrowie nie jest dziełem przypadku ani czymś danym i oczywistym – jest to nasza odpowiedzialność.

We współpracy z dr. Fischerem powstały te obszerne prace, opublikowane po raz pierwszy w 2022 roku.

Publikacje wydawnictwa Praxisinstitut Naturmedizin zawierają różnorodne elementy wiedzy i wskazówki dotyczące kompleksowego, dobrego stylu życia. Przede wszystkim czytelnik może w dalszym ciągu oczekiwać wsparcia w zakresie samopomocy, jeśli pojawią się już objawy lub choroby ostre i przewlekłe. Wydawca udostępnia także repertuar metod i wiedzę dotyczącą stosowania sprawdzonych i czystych środków, za pomocą których terapeuci mogą szybko pomóc swoim pacjentom i klientom.

W sumie program wydawnictwa stanowi całościowy zestaw środków zdrowotnych skierowany do osób dbających o zdrowie, a także lekarzy, specjalistów medycyny alternatywnej, asystentów medycznych, studentów medycyny, farmaceutów, doradców ds. zdrowia i żywienia, pracowników służby zdrowia, terapeutów zajmujących się leczeniem bólu i fizjoterapeutów, osób samowystarczalnych w dziedzinie opieki zdrowotnej i wielu innych.

ZAPISZ SIĘ