Eric Standop

Eric Standop – dyplomowany pedagog, który rozpoczął swoją zawodową karierę jako dziennikarz i prezenter radiowy. Szybko udało mu się awansować do managementu wyższego szczebla. Pracował w wielu przedsiębiorstwach przemysłu rozrywkowego na stanowiskach kierowniczych.

Jednak u szczytu kariery choroby i poczucie powierzchowności branży skłoniły go do gwałtownego jej zakończenia. Z powodu osobistego zainteresowania zaczął zajmować się teoriami żywieniowymi, technikami relaksacyjnymi i czytaniem z twarzy. Podróżował po całym świecie i w starym, cierpliwym mistrzu czytania z twarzy znalazł mentora, który przez lata wpajał mu technikę czytania z twarzy. Dzięki niemu, nauczył się, jak można rozpoznawać zdrowie, odżywianie, ale też osobowość i talenty na twarzy każdego człowieka. Tę wiedzę kompletował podczas podróży do Ameryki Południowej i Azji, gdzie spotkał kolejne osoby czytające z twarzy, dokształcał się u mistrzów swojego fachu i rozpoczął z nimi wymianę spostrzeżeń. Swoją wiedzę o czytaniu z twarzy uzupełniał o tematy takie jak miłość i seksualność, misje życiowe i przeznaczenie oraz o rozszyfrowywanie mimiki w celu rozpoznania stanu emocjonalnego człowieka.

Obecnie, jako osoba czytająca z twarzy, doradza ludziom w wielu miejscach w Europie i Azji. Założył Face Reading Academy, gdzie naucza różnych technik czytania z twarzy zainteresowane osoby ze wszystkich dziedzin zawodowych, w każdym wieku. Korzysta ze znanych w Europie sposobów postępowania w równym stopniu co z mien shiang, chińskiej sztuki czytania z twarzy. Dużą część swojego czasu spędza w Hongkongu i w Tajlandii, ale też działa w swoich gabinetach w Niemczech, Szwajcarii i w Londynie. Ponadto jest wykładowcą technik relaksacyjnych w Wyższej Szkole Pedagogicznej Karlsruhe.

ZAPISZ SIĘ