dr Jack Wolfson

https://www.wolfsonintegrativecardiology.com

Dr Jack Wolfson urodził się w Cleveland w stanie Ohio. Jego ojciec był pierwszym lekarzem osteopatycznym w Cleveland Clinic. Rodzina przeniosła się do Chicago, gdzie został wychowany oraz odbył wszystkie swoje szkolenia. Uzyskał licencjat z biologii na Uniwersytecie Illinois marząc o podążaniu śladami ojca. Następnie zapisał się na szkolenie medyczne w Midwestern University. Później odbył trzyletnią praktykę w zakresie chorób wewnętrznych oraz trzyletnią praktykę w zespole kardiologicznym. Na ostatnim roku został mianowany szefem zespołu.

Czas zmian i nowych doświadczeń

Po ukończeniu szkolenia, w 2002 roku dr Wolfson przeprowadził się do Arizony. W 2006 roku dołączył do dużej grupy kardiologicznej i został wybrany na starszego asystenta. Po latach zajmowania się angiografami, rozrusznikami serca i innymi procedurami medycznymi dr Wolfson poznał swoją przyszłą żonę, która otworzyła mu oczy na kwestie naturalnego, zdrowego stylu życia.

Pomoc innym to jego priorytet

W 2012 roku dr Wolfson otworzył prywatną praktykę, aby zapewnić pacjentom dogłębną informację o ich zdrowiu oraz o ryzyku i korzyściach płynących ze wszystkich rodzajów leczenia. Nacisk kładziony jest tu na stosowanie odpowiedniego stylu żywienia, suplementów o udowodnionym działaniu, unikanie chemikaliów, ćwiczenia i relaksację w celu zapobiegania i leczenia chorób układu krążenia. Na konsultacje u niego zapisują się ludzie z całego świata.

ZAPISZ SIĘ