dr Joachim Mutter

https://selbstoptimierungskongress.de/kongresspaket/

Dr Joachim Mutter – wykształcenie zawodowe zdobył najpierw jako elektronik. W wyniku dwóch przewlekłych i nierozpoznanych zatruć metalami ciężkimi, cudem uniknął śmierci. To wydarzenie spowodowało, że zainteresował się tematyką przyczyn i możliwościami terapii schorzeń przewlekłych.

Kwalifikacje, które nie budzą wątpliwości

Ukończył uniwersytet we Fryburgu i pracował jako lekarz Uniwersyteckiego Centrum Medycyny Naturalnej oraz jako pracownik naukowy Instytutu Medycyny Środowiskowej i Higieny kliniki uniwersyteckiej w tym samym mieście. Od 2009 roku prowadzi w Konstancji własną praktykę lekarską w zakresie medycyny holistycznej. Doktor Mutter specjalizuje się w dziedzinie medycyny żywienia, medycyny środowiskowej, leczenia mikroskładnikami odżywczymi oraz medycyny naturalnej.

Lekarz dla każdego

Oprócz pracy naukowej w zakresie czynników środowiskowych, metali ciężkich oraz zdrowia, przyjmuje pacjentów ze wszystkich grup wiekowych, w tym również tych, których choroby uznano za nieuleczalne. Ponadto opiekuje się sportowcami wyczynowymi, między innymi zwyciężczynią olimpijską w kolarstwie górskim z 2008 roku – Sabine Spitz. Jako ceniony ekspert i wykładowca prowadzi liczne seminaria w Niemczech oraz innych krajach. Zyskał popularność dzięki udzielanym przez siebie wywiadom prasowym oraz telewizyjnym.

ZAPISZ SIĘ