lek. med. Jonathan V. Wright

http://tahomaclinic.com/medical-staff-2/dr-jonathan-v-wright/

Lek. med. Jonathan V. Wright jest absolwentem Harvard University oraz University of Michigan. Prekursor naturalnych metod leczenia, ekspert stosowania bioidentycznych hormonów.  Założyciel i dyrektor medyczny kliniki Tahoma w Renton w stanie Waszyngton. Należy do czołowych badaczy i lekarzy w dziedzinie medycyny naturalnej. Autor wielu bestsellerów.

Bezpieczeństwo w stosowaniu bioidentycznych hormonów

Był pierwszym, który opracował i wprowadził stosowanie kompleksowych wzorów bioidentycznych hormonów (w tym estrogenów, progesteronu, DHEA i testosteronu) w 1982 r. I (w Meridian Valley Laboratory) skierował opracowanie testów, aby zapewnić ich bezpieczne stosowanie. Uczy co roku stosowania i monitorowania laboratoryjnego bioidentycznych hormonów na kilku seminariach.

Lekarz pionier

Był także inicjatorem udanego leczenia naturalnego w celu eliminacji astmy dziecięcej, opracował leczenie w celu zatrzymania utraty wzroku lub poprawy widzenia u większości osób z „suchym” zwyrodnieniem plamki, jako pierwszy zastosował aldosteron w celu odwrócenia utraty słuchu związanej z wiekiem, odkrył efekt jodu na metabolizm estrogenu i kobalt na detoksykacji steroidowej, spopularyzował stosowanie leczenia D-mannozą w zakażeniu dróg moczowych E. coli, opracował skuteczne naturalne leczenie łojotokowego zapalenia skóry, alergicznego i wirusowego zapalenia spojówek oraz choroby Osgooda-Schlattera.

Autor wielu bestsellerów

Znana na całym świecie ze swoich książek i artykułów medycznych, Dr. Wright jest autorem i współautorem 14 książek, sprzedających się w ponad 1,5 miliona egzemplarzy. Twórca miesięcznego biuletynu poświęconego medycynie żywieniowej, która dociera do ponad 118 000 w Stanach Zjednoczonych i kolejnych 15 000 lub więcej na całym świecie. 

ZAPISZ SIĘ