Kassandra Reinhardt

Kassandra Reinhardt – instruktorka jogi i autorka książek. Jej misją jest pomaganie innym ludziom w osiąganiu wspaniałego samopoczucia dzięki jodzie. W 2008 udała się na pierwsze zajęcia jogi w celu zwiększenia elastyczności i poradzenia sobie ze stresem i lękiem. Zakochała się w bogactwie ogólnej praktyki jogi i zapragnęła się nią podzielić z innymi. Naucza jogi od 2012 roku, ukończyła kursy dla instruktorów jogi o łącznej długości 200 i 300 godzin. Jest certyfikowaną instruktorką jogi yin i terapii jogą. Jej styl nauczania jest twórczy i precyzyjny. Uważa, że codzienne ćwiczenie jogi może odmienić życie.
Kassandra Reinhardt pojawiła się w magazynach „Shape”, „Elite Daily” i „ELLE Australia” oraz w telewizji MTV UK i CBC News. Prowadzi międzynarodowe obozy jogi i oferuje programy kształcenia ustawicznego online dla instruktorów jogi, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę.

W 2014 roku zaczęła prowadzić swój kanał na YouTube Yoga with Kassandra, który zyskał ogromną popularność w dziedzinie zdrowia i obecnie ma ponad 1,8 miliona subskrybentów oraz 140 milionów wyświetleń. Jej program posłużył milionom ludzi na całym świecie do odkrywania odmieniających życie korzyści płynących z vinyasy i yin jogi. Największą popularnością cieszą się jej zajęcia yin jogi oraz dziesięciominutowe poranne sekwencje jogi.

ZAPISZ SIĘ