Marjory Wildcraft

https://www.facebook.com/ConnectWithMarjory/

Marjory Wildcraft, jest znana jako ekspertka w dziedzinie samowystarczalności, permakultury i zdrowego stylu życia. Założycielka The Grow Network – międzynarodowej społeczności ludzi dążących do samowystarczalności i uprawy żywności. Prowadząca program „Grow Your Own Groceries” (Uprawiaj swoje warzywa) oraz autorka wielu publikacji na temat uprawy własnej żywności, przetrwania i zdrowego odżywiania. Jest zaangażowana w edukację i inspirację innych w zakresie samowystarczalności i permakultury.

Jej misją jest wspieranie ludzi w samodzielnym wytwarzaniu żywności, rozwijaniu zdrowego stylu życia i odzyskiwaniu kontroli nad swoim zdrowiem. Propaguje ideę rolnictwa miejskiego, sadzenia własnych ogrodów warzywnych i owocowych, a także wykorzystywania naturalnych metod uprawy, takich jak permakultura, aby zwiększyć plony i poprawić jakość żywności.

Poprzez swoją pracę, książki i programy edukacyjne, Marjory Wildcraft pomaga ludziom odkryć potencjał ziemi i naukę samodzielnego wytwarzania zdrowej żywności. Jej podejście opiera się na zrównoważonym stylu życia, który uwzględnia troskę o środowisko naturalne, zdrowie jednostki i społeczności oraz samowystarczalność.

ZAPISZ SIĘ