Mirsakarim Norbekov

http://norbekovsystem.de

Mirsakarim Norbekov – specjalista i nauczyciel alternatywnych metod leczenia. Jego Instytut Uzdrawiania obejmuje 200 placówek w samej Rosji i kilkadziesiąt w innych krajach, w tym w Polsce. Autor wielu publikacji, między innymi bestsellerów Rosyjski system uzdrawiania, Osioł w okularach, Mądrość osła.

Od traumy do życia

Wszystko zaczęło się w dniu, w którym odbywający służbę wojskową Mirsakarim Norbekov padł ofiarą brutalnego pobicia. Spędził w szpitalu cztery miesiące, a lekarze dawali mu tylko 3 miesiące życia, więc zaczął gorączkowo szukać pomocy. W trakcie tych poszukiwań spotkał swojego przyszłego mistrza, który miał zmienić całe jego życie. Stuletni starzec dokonał tego, czego nie potrafili zrobić lekarze.

Cudowne uzdrowienie to ciężka praca

Pod okiem mistrza rozpoczął ćwiczenia. Najpierw był wewnętrzny opór, wątpliwości i niepowodzenia. W końcu jednak mądrość i cierpliwość opiekuna oraz pragnienie i determinacja samego Mirsakarima zwyciężyły chorobę. Po upływie czterech lat całkowicie odzyskał zdrowie.
Wówczas jego prawdziwa nauka dopiero się zaczynała. Kontynuował codzienne zajęcia z samodoskonalenia, opanowując dawne praktyki mistrzów. Wypróbowywał także ukryte w sobie możliwości. Mirsakarim zaczął pomagać również innym ludziom, wykorzystując wiedzę zdobytą od swojego mistrza i szkoląc uczniów.

Wieloletnie doświadczenie dostępne dla każdego

Udało mu się połączyć tysiącletnie tradycje wschodniej medycyny i najnowsze osiągnięcia współczesnej nauki. Ponad trzydzieści lat tworzył i udoskonalał swoją metodę na terytorium Uzbekistanu i wielu miast Rosji.
Założył w Moskwie dynamicznie rozwijający się Instytut Samouzdrawiania. Kursy i seminaria według jego metody odbywają się we wszystkich regionach Federacji Rosyjskiej, Anglii, Niemczech, Francji, Bułgarii, Czech, Grecji, Turcji, Izraela, Egiptu, Tunezji, USA i Kanady, Meksyku, Indii, Argentyny, Australii i Nowej Zelandii oraz w wielu innych krajach. Ponad 2 000 000 ludzi odzyskało zdrowie dzięki metodzie Norbekova.

ZAPISZ SIĘ