Dr Pankaj Vij

https://www.amazon.com/

Dr Pankaj Vij – lekarz medycyny, pasjonat nauk o odżywianiu, fitnessu i ludzkich osiągnięć. Jego misją jest spowalnianie procesu starzenia się człowieka i zapewnianie optymalnego zdrowia przez cały czas trwania życia. Praktykuje to, co głosi odżywiając się zgodnie z dietą o niskim indeksie glikemicznym, antyzapalną, opartą na prawdziwym jedzeniu, praktykując regularnie aktywność fizyczną, medytując i dobrze się wysypiając. Dodaje do tego dobrą dawkę muzyki i humoru.

Wieloletnie doświadczenie procentuje!

Po uzyskaniu certyfikatów w dziedzinie medycyny wewnętrznej i medycyny otyłości, doktor Vij praktykuje już ponad dwie dekady. Pomógł wielu tysiącom ludzi osiągnąć i utrzymać ich docelową wagę i poprawić poziom sprawności fizycznej pozwalając im przez to żyć zdrowiej i dłużej przy używaniu mniejszej ilości leków.
Kiedy nie pracuje, spędza czas na świeżym powietrzu ze swoją rodziną i gra na gitarze oraz afrykańskich bębnach. Jest aktywnym wolontariuszem. Pomaga w medycznie zaniedbanych obszarach Ameryki Środkowej i Południowej oraz Azji.

Nowe spojrzenie na zdrowie

Przekonuje, że zdrowie jest nowym bogactwem. Celem tego projektu jest umieszczenie Cię w pozycji, w której możesz wygrać lepsze życie dla siebie i swojej rodziny.

ZAPISZ SIĘ