dr Paul Saladino

https://www.facebook.com/carnivoreMD/?ref=page_internal

Dr Paul Saladino jest czołowym autorytetem w dziedzinie mięsnej diety karniwora. Ukończył rezydenturę na Uniwersytecie Waszyngtońskim i posiada dyplom w dziedzinie psychiatrii oraz żywienia. Ukończył też studia medyczne na Uniwersytecie w Arizonie, specjalizując się w medycynie integracyjnej i biochemii żywienia. Przed rozpoczęciem studiów medycznych pracował jako asystent lekarza kardiologii. Obecnie prowadzi prywatną praktykę w San Diego, w Kalifornii i wirtualnie spotyka się z klientami z całego świata.

Propaguje dietę opartą na wysokiej jakości produktach pochodzenia zwierzęcego. Pomogła ona wyleczyć choroby autoimmunologiczne, przewlekłe stany zapalne oraz choroby natury psychicznej u setek pacjentów, którym powtarzano, że ich schorzenia są nieuleczalne.

Prowadzi popularny podcast o zdrowiu i jest stałym gościem podcastów, w tym The Minimalists, The Model Health Show, Bulletproof Radio, The Dr. Gundry Podcast, Ben Greenfield Fitness, Dr.Mercola, Health Theory, Mark Bell’s Power Project i wielu innych. Występował także w ogólnokrajowej telewizji, w tym w programie The Doctors.

Gdy nie bada związków między biochemią odżywiania a przewlekłymi chorobami, można go znaleźć nad oceanem, wypatrującego idealnych fal, kultywującego mindfulness lub spędzającego czas z przyjaciółmi i rodziną.

Więcej informacji o mięsnej diecie karniwora można znaleźć na www.CarnivoreMD.com lub w mediach społecznościowych @carnivoreMD.

ZAPISZ SIĘ