Robin Ray Green

https://twitter.com/5elementway

Robin Ray Green – to licencjonowana akupunkturzystka i zielarka z tytułem magistra Tradycyjnej Medycyny Chińskiej z prestiżowego Five Branches University w Santa Cruz w Kalifornii. Jest wiodącą ekspertką w dziedzinie akupunktury pediatrycznej o ponad dziesięcioletnim stażu klinicznym w stosowaniu chińskiej medycyny w celu niesienia pomocy dzieciom z astmą, alergiami i egzemą.

Wspiera akupunkturzystów na całym świecie

Robin prowadzi popularny blog na temat zdrowia dzieci, www.kidsloveacupuncture.com, który ma ponad milion odwiedzających rocznie. Jej artykuły były publikowane w pismach Acupuncture Today, The California Journal of Oriental Medicine oraz na popularnych blogach o tematyce zdrowotnej. Jako rozchwytywana nauczycielka, założyła Center for Acupuncture Pediatrics, główne centrum wiedzy o akupunkturze pediatrycznej, które wspiera akupunkturzystów na całym świecie.

Trudne doświadczenia pomogły odnaleźć powołanie

Zgłębianie Tradycyjnej Medycyny Chińskiej rozpoczęła, kiedy jej malutki syn zapadł na ciężką, przewlekłą egzemę, a zachodnia medycyna nie była w stanie mu pomóc. W trakcie jego leczenia, Robin zrozumiała, że jej powołaniem jest pomoc dzieciom oraz ich rodzicom w zintegrowaniu chińskiej i zachodniej medycyny. Wierzy, że korzystając ze starożytnej wiedzy chińskiej medycyny możemy wyleczyć współczesne choroby, wzmacniając organizm przez masaż, dietę i zmiany stylu życia. Rozwiewa wątpliwości dotyczące naturalnych terapii i pomaga stworzyć rodzicom plan leczenia dostosowany do potrzeb ich dziecka. Opracowała program, który wspiera wiele współczesnych terapii, korzystając jednocześnie z bezpiecznych i skutecznych narzędzi chińskiej medycyny, aby wspomóc organizm w samouzdrawianiu.
W chwilach wolnych od pracy w klinice, uczenia i pisania, Robin lubi jeździć z rodziną na rowerowe wycieczki, bawić się na plaży i wyprowadzać na spacer psa o imieniu Ginger. Więcej informacji o Robin i jej pracy znajduje się na stronie www.robinraygreen.com.

ZAPISZ SIĘ