Tero Isokauppila

Tero Isokauppila jest założycielem i dyrektorem generalnym Four Sigmatic specjalizującej się w sprzedaży grzybów funkcjonalnych i adaptogenów. Jej celem jest popularyzacja roślin o właściwościach leczniczych, które charakteryzują się największą ilością składników odżywczych.

Korzenie Tero sięgają Finlandii. Dorastał i zbierał naturalną żywność na rodzinnej farmie, która istnieje już od trzynastu pokoleń. Później ukończył studia z dziedziny chemii i biznesu oraz uzyskał certyfikat w zakresie żywienia roślinnego na Uniwersytecie Cornella. W 2012 roku założył Four Sigmatic, a jego marzeniem było dostarczenie odrobiny codziennej magii do życia wszystkich ludzi. Tero jest ekspertem we wszystkim, co związane z odżywianiem, zdrowiem i dobrą kondycją oraz autorem bestsellerów.

Został dwukrotnie wybrany jednym z 50 najlepszych działaczy żywnościowych na świecie przez Academy of Culinary Nutrition. Pojawiał się również na łamach „Time”, „Forbesa”, „Vogue”, „Playboya”, „GQ”, „Harper’s Bazaar” i „Bon Appétit” oraz w serwisie BuzzFeed. Cieszy się również popularnością jako mówca, występował na Summit Series, Wanderlust, dla WME-IMG, Google i podczas Fast Company Innovation Festival.
Tero dzieli swój czas pomiędzy Austin w Teksasie a swoją rodzinną farmą w Finlandii.

ZAPISZ SIĘ