Tomasz Woźniak

Tomasz Woźniak – urodzony 8 stycznia 1980 r. we Wrocławiu. Absolwent Politechniki Wrocławskiej na Wydziale Chemii o kierunku biotechnologia i specjalizacji: biologia molekularna, biochemia i inżynieria genetyczna. Zawodowo wysokiej klasy specjalista z obszaru biochemii, suplementów diety, nutraceutyków i żywności funkcjonalnej. Wieloletnie doświadczenie zawodowe w rozwoju portfolio produktowego oraz analizie rynku farmaceutycznego zdobywał w firmach farmaceutycznych oraz nutraceutycznych. Wielki pasjonat i propagator medycyny ortomolekularnej, komplementarnej i alternatywnej. Autor wielu artykułów popularnonaukowych z branży suplementacji i żywienia wspomagającego sportowców.

Pasjonat sportu i aktywności fizycznej
Miłośnik aktywności fizycznej, a od 14 roku życia regularnie uprawiający różne dyscypliny sportowe. Przez wiele lat hobbystycznie i zawodowo zajmował się zgłębianiem wiedzy na temat leczniczej roli witamin, składników mineralnych, pierwiastków śladowych, ziół oraz różnych innych naturalnych substancji, określanych jako kondycjonalnie niezbędne. To dało mu przekonanie, że obok konwencjonalnej medycyny alopatycznej, istnieją jeszcze inne, nie do końca poznane, aczkolwiek bardzo skuteczne, metody przywracające zdrowie człowiekowi, oparte głównie na wykorzystaniu przyrodolecznictwa i naturoterapii.

Długa droga do wyleczenia kontuzji
Szukając sposobu na wyleczenie swoich kontuzji sportowych dość przypadkiem natrafił na temat prozdrowotnych właściwości związków siarkowych. Przełomem było zapoznanie się z fascynującymi, lecz niestety trochę zapomnianymi, pracami naukowymi i książkami o metylosulfonylometanie, inaczej MSM. Właśnie ten związek, od wieków krążący w biosferze, pozwolił mu odbudować stawy i zapomnieć o bólu. Teraz dzieli się swoją wiedzą w publikacjach poświęconym naturalnemu wspieraniu zdrowia.

ZAPISZ SIĘ