Dla prasy

Kim jesteśmy?

Zacznijmy od liczb: Wydawnictwo Vital powstało w 2013 r., a już możemy pochwalić się ponad 200 dostępnymi w sprzedaży tytułami, 50 nowościami rocznie i 30 zatrudnionymi pracownikami. Jesteśmy jednym z nielicznych wydawnictw w Polsce, zajmujących się tematyką zdrowego odżywiania, suplementacją, dietą, dolegliwościami fizycznymi i psychicznymi oraz wszelkimi nowinkami związanymi ze zdrowiem. Naszą misją jest zwiększenie świadomości czytelników i zachęcenie ich do prowadzenia zdrowego stylu życia.

Czytelnicy doceniają nasze publikacje

Wiele wydanych przez nas publikacji doczekało się wielokrotnych dodruków, a całe serie wydawnicze – rzeszy fanów, którzy z niecierpliwością czekają na ukazanie się kolejnych nowości. Miano bestsellerów szybko otrzymały m.in. „Możesz wyleczyć choroby autoimmunologiczne”, „Możesz wyleczyć choroby tarczycy”, „Sól lecznicze właściwości”, „Oczyszczanie wątroby i woreczka żółciowego”, „Soda lecznicze właściwości”, „Medycyna mitochondrialna”, „Co mówi Twoja krew” , „Dieta ketogeniczna” czy „Pasożyty – prawdziwa przyczyna chorób”.

Weź zdrowie w swoje ręce!

Te i wiele innych publikacji podpowie Ci, jak możesz samodzielnie zapobiegać chorobom cywilizacyjnym i leczyć ich skutki. Nadwaga, otyłość, cukrzyca, nowotwory, choroba Alzheimera, niewłaściwe ciśnienie krwi i poziom cholesterolu – te dolegliwości mogą już wkrótce zostać całkowicie wyeliminowane z życia – Twojego i Twoich bliskich. Z pomocą naszego wydawnictwa będziesz cieszył się pełnią zdrowia fizycznego i psychicznego.

Nasi autorzy

Współpracujemy z wieloma polskimi i zagranicznymi autorami, którzy cenią sobie naszą fachowość i terminowość. Publikują u nas międzynarodowe autorytety, takie jak: dr Neal D. Barnard, dr Bruce Fife, dr Joel Fuhrman, dr Hans-Ulrich Grimm, Andreas Moritz, Bożena Przyjemska, dr Amy Myers oraz wielu innych wybitnych pisarzy i naukowców. Dzięki temu, jesteśmy przekonani, że wydawane przez nas książki są wartościowe merytorycznie. Dokładamy też wszelkich starań, by tłumaczenia oraz estetyka publikacji była jak najwyższej jakości.

ZAPISZ SIĘ