Lemoniadowe oczyszczanie

Dieta pięknych i sławnych

Tytuł oryginału: Die Zitronensaft-Kur
  • ISBN: 978-83-65404-63-3;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 264;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2017;
  • Nr wydania: I;
  Irena Kloskowska
  NW-Magdalena Kuźmiuk
  0
  1

  Najskuteczniejsza metoda oczyszczania organizmu

  Master Cleanse czyli dieta lemoniadowa jest jednym z najprostszych, najbardziej efektywnych oraz najtańszych programów oczyszczania i leczenia. Korzystają z niej między innymi Denzel Washington i Beyoncé Knowles.

  Zdrowa i piękna sylwetka w 10 dni

  Jest to płynna monodieta, co oznacza wyłącznie jedną kompozycję, zaprojektowaną tak, aby uruchomić procesy oczyszczania Twojego organizmu. Jednocześnie dostarcza mu wszystkiego, czego potrzebuje, aby prawidłowo funkcjonować. Detoksykacja trwa zazwyczaj dziesięć dni, ale może być bezpiecznie utrzymywana o wiele dłużej, nawet przez miesiące. Składniki są powszechnie dostępne, tanie oraz bardzo łatwe do przyrządzenia i spożycia. Wystarczy dobra woda, świeży sok cytrynowy, syrop klonowy i pieprz cayenne. Jak prawidłowo sporządzić napój i jak bezpiecznie go stosować, dowiesz się z tej książki.

  Jak pozbyć się toksyn z organizmu

  W trakcie diety lemoniadowej nie konsumujesz żadnych pokarmów stałych. To niezwykle ważne, ponieważ dopiero po zatrzymaniu procesów trawiennych, Twoje ciało może przestawić się na najważniejsze zadanie, czyli pozbycie się odpadów, toksyn i trucizn wywołujących choroby. Cały proces ma na celu pełne wyzdrowienie, pozbycie się bólu oraz regenerację organów wewnętrznych. Zapewnia więcej energii, lepszy sen, pozbycie się alergii i nałogów. Twoja skóra będzie odżywiona, a włosy przestaną wypadać i nabiorą blasku. Zgubisz zbędne kilogramy i unikniesz efektu jojo. W książce znajdziesz również techniki uzupełniające detoks takie jak terapia kolorami i Vita-Flex czyli uciskanie punktów na stopach aby pozbyć się różnego rodzaju bólu.

  Stosując Master Cleanse:

  – odzyskasz jasność myślenia,
  – uwolnisz się od uzależnień: papierosów, słodyczy, alkoholu,
  – przywrócisz równowagę kwasowo-zasadową organizmu,
  – poczujesz przypływ siły i energii,
  – pozbędziesz się alergii i pasożytów,
  – będziesz się lepiej wysypiać,
  – odżywisz skórę i włosy,
  – oczyścisz jelita i poprawisz ich funkcjonowanie,
  – uwolnisz się od bólu i odbudujesz odporność,
  – stracisz zbędne kilogramy.

  Piękne ciało i jasny umysł

    

   Patroni:

   ZAPISZ SIĘ