dr Anne Katharina Zschocke

http://www.rrzf.de/picture.php

Dr Anne Katharina Zschocke wychowała się w Kolonii i już wówczas szukała źródła inspiracji w spokoju natury. Jej pasją jest harmonizacja człowieka z naturą. Studiowała medycynę i naturopatię we Fryburgu Bryzgowijskim i Londynie, odbyła staż badawczy w dziedzinie immunologii, ponadto pasjonowało ją zgłębianie historii kultury i duchowości. Wykształcenie uzupełniła na seminarium lekarskim w Filderklinik koło Stuttgartu. Pracowała jako lekarka oraz trudniła się ogrodnictwem, co uświadomiło jej istnienie głębokich współzależności.

Pionierka holistycznej mikrobiologii

Od ponad szesnastu lat działa w różnych krajach jako niezależny wykładowca. Uważana jest za pionierkę holistycznej mikrobiologii. W 2001 roku poprowadziła pierwsze seminarium w Europie na temat Efektywnych Mikroorganizmów (EM), działała też jako instruktorka stosowania EM w Ameryce Południowej i Afryce. Prowadzi wykłady i jest autorką bestsellerów na temat leczenia człowieka mikroorganizmami.

Jej terapia bakteriami pomogła odzyskać zdrowie wielu ludziom

Dzięki prekursorskiemu sposobowi myślenia, traktującemu miłość do najmniejszych istot żywych jako wkład w pokój i uzdrawianie naszej planety, porusza ona wielu ludzi i współpracuje z wielkimi osobowościami naszych czasów. Jest chętnie zapraszana do radia i telewizji.

ZAPISZ SIĘ