Kokosowe terapie

Skuteczne panaceum na Twoje dolegliwości

  • ISBN: 978-83-65846-22-8;
  • Cena katalogowa: 29.20 zł;
  • Ilość stron: 176;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2017;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
NW-Mariusz Golak
0
1

Cudowny olej kokosowy na co dzień

Autor tej książki opisuje lecznicze właściwości oleju kokosowego prezentując przy tym jego przewagę nad innymi olejami. W przeciwieństwie do nich, podczas smażenia nie wydziela on szkodliwych kwasów tłuszczowych trans. Umożliwia także regulowanie ilości tkanki tłuszczowej w organizmie i posiada jedno z najszerszych znanych nauce spektrów oddziaływań prozdrowotnych. Publikacja obala też mity narosłe wokół stosowania tego produktu z kokosa – zarówno te wynikające z niewiedzy, jak i celowo rozsiewane przez firmy zajmujące się wytwarzaniem tańszych, lecz znacznie mniej wartościowych olejów.

Regularne picie wody kokosowej – to się opłaca!

Woda kokosowa to jest niezwykle wartościowy i zdrowy napój stworzony przez Naturę. Hawajczycy nazywają ją „noelani”, co można przetłumaczyć jako „świeżość nieba”. Posiada ona właściwości izotoniczne i zawiera śladowe elementy cynku, selenu, jodu, siarki, manganu, boru, molibdenu. Ponadto, jak dobrze przygotowany napój sportowy, zawiera naturalne elektrolity takie jak sód, wapń, potas, magnez, chlorek, fosforan i wodorowęglan. Należy dodać, że wodę koksową uznaje się za środek leczniczy o działaniu ogólnym, który przyczynia się do zapobiegania i zmniejszenia wielu problemów zdrowotnych takich jak: odwodnienie, zaparcia, zaburzenia trawienia, nieprawidłowe odżywianie, zmęczenie, biegunki, kamienie nerkowe, osteoporoza, nawracające infekcje układu moczowego i niepłodność.

Odtruwanie organizmu za pomocą wody kokosowej

Dzięki niezwykłym właściwościom tej wody, możesz oczyścić organizm z metali ciężkich, takich jak amalgamat i rtęć. Selen wiąże metale ciężkie i sprawia, że zostają usunięte z organizmu, zaś bogate w siarkę aminokwasy przyspieszają ten proces. Zarówno selen, jak i siarka znajdują się w wodzie kokosowej. Także osoby, które regularnie poddają się głodówce w celu odtruwania organizmu spożywają wodę kokosową, ponieważ dostarcza ona organizmowi wysokowartościowe substancje odżywcze i elektrolity bez dodatkowych kalorii.

Kokos nie tylko do deserów!

Będziesz także mógł skorzystać ze sprawdzonych przepisów na zawierające kokos smaczne i prozdrowotne dania. Autor podaje gotową recepturę na śniadanie, które postawi Cię na nogi i wyśmienite smoothie. Zaproponuje Ci także łatwe do przygotowania, odżywcze napoje, które będą wzmacniać Twoją odporność przez okrągły rok. Upieczesz zarówno zdrowe ciastka, jak i znakomity chleb. Wkomponujesz też kokosa do swoich obiadów. Wyprodukujesz również w pełni naturalne kosmetyki i środki do pielęgnacji jamy ustnej.

Kokosowy czyli zdrowy!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ