Wyłącz geny nowotworowe

Bądź dobry dla siebie i bezwzględny dla raka

  • ISBN: 978-83-65404-53-4;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 272;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2017;
  • Nr wydania: I;
NW-Irena Kloskowska
NW-Monika Muszyńska
0
1

Rak – czy dziedziczymy geny nowotworowe?

W każdym z nas około cztery razy dziennie powstają komórki rakowe, ale są niszczone przez sprawny system immunologiczny, zaś nasze ciało jest w ciągłym procesie odnowy. Natomiast rewolucyjnym odkryciem medycznym w ostatnich latach jest to, że geny nowotworowe mogą być kontrolowane przez nas samych. Wyłącznie od naszego stylu życia zależy, czy chora komórka przekształci się w zmianę nowotworową.

Poznaj holistycznie metody pokonywania nowotworów

Co drugi mężczyzna i niemal połowa kobiet musi się liczyć z tym, że zachoruje na raka. Nie musisz jednak czekać na diagnozę, jak na wyrok. Najnowszą metodą przeciwnowotworową o udokumentowanej skuteczności jest holistyczny program opisany przez dr Ulricha Strunza. Dzięki niemu możesz zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka nawet o około 35%. Jego twórca od wielu lat prowadzi własną praktykę lekarską i pomaga zawodowym sportowcom, a swoją wiedzę przekazał w ponad 30 książkach. Sam przekonaj się o niezwykłej skuteczności tej holistycznej metody pokonywania raka.

Dieta antyrakowa, sport i medytacja – skuteczna walka z rakiem

Przedstawiony w tej publikacji program obejmuje ćwiczenia, dietę oraz medytacje i inne techniki psychologiczne. Autor przede wszystkim podkreśla korzystne skutki ukierunkowanej diety i wyszczególnia produkty spożywcze, które wykazują aktywność antynowotworową. Wystarczy, że do tradycyjnych potraw dodasz czosnek, kapustę, kurkumę czy pomidory. Autor do swojego programu włącza aktywność fizyczną, a także pozytywne myślenie i relaks, jako nieodłączny element zdrowego życia. W tej książce znajdziesz skuteczną technikę odprężania w 12 sekund, stosowaną przez kierowców Formuły 1. Poznasz również zasady diety antyrakowej dr. Johannesa Coya. Twierdzi on, że bez cukru umiera każda komórka rakowa, a dobrze skomponowane oleje przywracają równowagę w organizmie. Ta zasada jest wykorzystywana w diecie ketogenicznej, która bez wątpienia jest obecnie najpopularniejszą dietą.

Jak pokonać raka?

Kto ma nadzieję idzie naprzód i bierze życie w swoje ręce. Korzysta z tego, że pozytywne myśli są jak czyste górskie potoki, które po prostu spłukują brud i przynoszą nową czystą energię, jakże potrzebną w procesie uzdrawiania organizmu. Ta książka pokaże Ci, jak można zminimalizować powstawanie komórek rakowych oraz zniszczyć już rosnące guzy tarczycy, jajników, jelita, płuc, piersi czy szyjki macicy. Pamiętaj, że w Twoim ciele siedzi wewnętrzny lekarz, którego nie opłaca żadna kasa chorych.

Już dziś zabezpiecz się przed rakiem

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ