Dieta na płaski brzuch

Zrzuć aż 8kg w 14 dni

  • ISBN: 978-83-8168-512-2;
  • Cena katalogowa: 59.50 zł;
  • Ilość stron: 372;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2020;
  • Nr wydania: II -dodruk;
  Natalia Paszko
  NW-Natalia Paszko
  0
  1

  Ty też możesz mieć płaski brzuch jak Qczaj, Ewa Chodakowska czy Anna Lewandowska!

  Płaski brzuch to marzenie wielu kobiet i mężczyzn. Każdy z nas marzy o płaskim, umięśnionym brzuchu i wysportowanej sylwetce. Sam Qczaj oraz trenerki fitness – Ewa Chodakowska i Anna Lewandowska mówią, że jest to możliwe i osiągalne. Jak tego dokonać, dowiesz się właśnie z tej książki. Przy pomocy rewolucyjnej metody, która wyłączy u Ciebie geny odpowiedzialne za tycie, osiągniesz i utrzymasz szczupłą sylwetkę do końca życia.

  Jak szybko mieć płaski brzuch i pozbyć się otyłości brzusznej?

  Bestsellerowy autor New York Timesa analizuje wyniki najnowszych badań, które ujawniają sekret szczupłych osób i otyłości brzusznej. Podaje również przyczyny, dla których część ludzi nie może stracić na wadze, bez względu na to jak bardzo się stara. Wyjaśnia dlaczego niektóre pokarmy aktywują nasze geny tycia i powodują pozornie nieodwracalne przybieranie na wadze. Prezentuje także dziewięć produktów wyłączających powyższe geny i umożliwiających utratę wagi. Przedstawia skuteczne metody atakowania tłuszczu na poziomie genetycznym, bez ograniczania kalorii i przesiadywania godzinami na siłowni. Trafiają one w samo źródło problemu, czyli najgroźniejszą tkankę tłuszczową – tłuszcz trzewny, który kryje się w Twoim brzuchu i nazywany jest otyłością brzuszną. To on powoduje stany zapalne, które mogą doprowadzić do wystąpienia chorób takich jak: cukrzyca, choroba Alzheimera, zapalenie stawów, choroby serca i nowotwory. Ponadto niszczy tkankę mięśniową, zwiększa ryzyko wystąpienia depresji i zmniejsza potencję.

  Kulinarne przyjemności o leczniczym działaniu

  Autor podpowie Ci jak podkręcić metabolizm, skończyć ze wzdęciami i zaprowadzić ład w układzie pokarmowym. Dzięki specjalnie opracowanemu menu, pięćdziesięciu sprawdzonym przepisom i podręcznej liście zakupów, zapewnisz sobie maksimum przyjemności i minimum gotowania. Uwolnisz się od uczucia ciężkości, ograniczania swojego jadłospisu, kolejnych cudownych diet oraz stresu.

  Pożegnaj tłuszcz i poznaj smak wolności

    

   Patroni:

   ZAPISZ SIĘ