Choroby autoimmunologiczne – holistyczne uzdrawianie

Jak diametralnie poprawić stan zdrowia, dzięki ćwiczeniom oddechowym, diecie i wielu innym prostym technikom

  • ISBN: 978-83-8168-339-5;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 336;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2019;
  • Nr wydania: I;
Ewelina Kuryłowicz
Ewelina Kuryłowicz
30
0

Sprawdź czy ten problem dotyka również Ciebie

Prawie 30 milionów kobiet zmaga się z chorobami autoimmunologicznymi, takimi jak reumatoidalne zapalenie stawów, Hashimoto, choroba Gravesa-Basedowa, łuszczyca, nieswoiste zapalenie jelit, celiakia, endometrioza czy cukrzyca typu 1. Jeszcze więcej kobiet żyje z niezdiagnozowanym schorzeniem autoimmunologicznym. Czy Ty również jesteś w tej grupie?

Objawy chorób autoimmunologicznych

Czy ciężko Ci się skupić?
Czy budzisz się wyczerpana mimo ośmiu godzin snu?
Czy czujesz, że Twoje hormony przez większość czasu są rozregulowane?
Czy często coś Cię boli?
Czy masz trudności ze zrzuceniem nadprogramowych kilogramów?
Czy często doświadczasz wzdęć lub niestrawności?
Czy cierpisz na egzemę, łuszczycę lub inne problemy ze skórą, których trudno Ci się pozbyć?
Czy masz trudności z zajściem w ciążę i/lub przeszłaś wielokrotne poronienia?

Jeśli odpowiedziałaś „tak” na trzy lub więcej pytań i jesteś kobietą pomiędzy 20 a 45 rokiem życia, możliwe, że cierpisz na chorobę autoimmunologiczną!

Holistyczny program Uwierz w swoje ciało

W tej książce licencjonowana akupunkturzystka i specjalistka od zdrowia i dobrego samopoczucia kobiet, przedstawia program Uwierz w swoje ciało. Dzięki niemu kompleksowo skupisz się na swoim organizmie, wprowadzając odpowiednią dietę stosowaną w chorobach autoimmunologicznych, odzyskując połączenie z ciałem i ucząc się wsłuchiwać w sygnały jakie Ci wysyła. Autorka prezentuje holistyczne i praktyczne podejście oparte na podstawowych filarach połączenia się ze sobą, odnowienia przekonań i wsparcia zdrowia.

Dieta w chorobach autoimmunologicznych

Raupp krok po kroku przeprowadzi Cię przez 12-tygodniowy plan diety, który został przygotowany tak, aby umożliwić Ci płynne przejście do nowego sposobu odżywiania. Otrzymasz wyjątkowo proste wskazówki dotyczące tworzenia listy zakupów, pomysły na szybkie przekąski, a także listę produktów, z których musisz definitywnie zrezygnować oraz takich, które należy odstawić tylko na pewien czas. Autorka podzieli się z Tobą prostymi radami dotyczącymi moczenia orzechów i ziaren, czy przyrządzania komosy ryżowej aby zachować jej zdrowotne właściwości. Dowiesz się również jakie witaminy i chińskie zioła przyjmować aby Twoje ciało tryskało energią oraz w jaki sposób przygotować kąpiel z dodatkiem soli Epsom lub chlorkiem magnezu. Poznasz również sposoby na naprawienie szkód wyrządzonych przez toksyny środowiskowe.

Holistyczny czyli obejmujący ciało, umysł i ducha

Wyjątkowość planu Uwierz w swoje ciało polega na holistycznym podejściu do Twojego organizmu. Autorka nie skupia się jedynie na diecie, a poszerza obraz również o Twój sposób patrzenia na siebie. Jest zdania, że Twoje przeświadczenia dotyczące ciała i jego zdrowia bezpośrednio przekładają się na samopoczucie. Dlatego w swoim planie przedstawia ćwiczenia, które pomogą Ci nie tylko odzyskać połączenie z ciałem, ale również przyczynią się do zmiany szkodliwych przekonań. Pokazuje jak wykorzystać do tego proste techniki oddechowe, medytację, jogę, mantry, mudry, EFT, chińskie ćwiczenia Qigong czy nawet akupunkturę.

Powiedz STOP epidemii chorób autoimmunologicznych

Dzięki informacjom zawartym w tej książce odkryjesz:
• jak Twoje otoczenie wpływa na reakcje autoimmunologiczne,
• w jaki sposób zmienić przekonania, które mają realny wpływ na Twoje zdrowie,
• ćwiczenia, które pomogą Ci odzyskać łączność ze swoim ciałem,
• produkty, których należy unikać oraz takie, które powinny zagościć w Twoim jadłospisie,
• 12-tygodniowy plan diety autoimmunologicznej,
• wyjątkowo proste przepisy na przekąski i dania, które pomogą Twojemu ciału w powrocie do zdrowia,
• samodzielnie tworzone kosmetyki i środki czystości, dzięki którym unikniesz toksyn znajdujących się w drogeryjnych produktach,
• wskazówki dotyczące wyboru lekarza oraz listę badań jakie warto wykonać w celu zdiagnozowania choroby autoimmunologicznej.

Co eksperci mówią o książce?

Aimee to promyk nadziei dla wszystkich pragnących poprawić stan swojego zdrowia i obudzić się do najlepszego życia.
– dr Deepak Chopra

To lektura obowiązkowa dla każdego, kto czuje się chory, zmęczony i nie wie, co się dzieje. Książka ta jest oparta na współczuciu, bogata w solidne porady medyczne i napisana przez osobę korzystającą z osobistych doświadczeń. To prawdziwa skarbnica przełomowej wiedzy, która każdemu pomoże uleczyć ciało i życie.
dr Christiane Northrup, bestsellerowa autorka New York Timesa, autorka książki Sekrety wiecznie młodych kobiet

Aimee Raupp to jedna z najmilszych, najhojniejszych i najbardziej utalentowanych uzdrowicielek. Dzięki jej naukom zmieniłam sposób, w jaki myślę o swoim ciele i drodze do uzdrowienia. Jeśli pragniesz rozbudzić swoje zdrowie, potrzebujesz tej książki i uzdrowicielki Aimee.
Gabrielle Bernstein, bestsellerowa autorka New York Timesa, autorka książki Szczęście to Twój wybór

Już czas wrócić do zdrowia!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ