5 Elementów – sekret mądrości medycyny chińskiej uwalniający naszą naturalną, potężną moc życiową

  • ISBN: 978-83-8168-714-0;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 344;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2020;
  • Nr wydania: 2021;
Natalia Paszko
Natalia Paszko
10
0

5 Elementów, 5 Żywiołów, 5 Przemian Tradycyjnej Medycyny Chińskiej

W Tradycyjnej Medycynie Chińskiej znajduje się 5 Elementów, 5 Żywiołów, 5 Przemian. Należą do nich – Drzewo, Ogień, Ziemia, Metal, Woda, które kształtują człowieka. Każdy z nich ma również swoje odzwierciedlenie w ludzkim ciele. To od ich harmonii zależy nasze zdrowie, rozwój osobisty, szczęście, sukces, relacje, związek, a także osobowość.

Jak działa równoważenie 5 Elementów TCM?

Każdy z nas jest częścią natury i podlega jej prawom. Natomiast nasz organizm jest tego odbiciem. Zasada 5 Elementów, 5 Żywiołów, 5 Przemian polega na wszechobecnym ruchu i zmianach, które cyklicznie po sobie następują. To pozwala na wzajemne przenikanie się wszystkich elementów Wszechświata. Dzięki tej książce, odkryjesz związki między swoimi działaniami i ich skutkami. Przekonasz się, czy złe odżywianie, emocje oraz nieodpowiedni tryb życia, może wpływać na zaburzenia równowagi Twojego organizmu.

Odkryj, jakim unikalnym typem osobowości jesteś zgodnie z teorią 5 Przemian

Jean Haner przez ponad 30 lat studiowała duchowe zasady medycyny chińskiej. Obecnie jest znana z wykorzystywania tej starożytnej mądrości i terapii do praktycznego rozwiązywania współczesnych problemów. W książce prezentuje mapę 5 Elementów, dzięki której odkryjesz jaki jest Twój unikalny typ osobowości. Dodatkowo nauczysz się kierować swoim życiem w sposób gwarantujący Ci sukces, rozwój osobisty, szczęśliwy związek, a także udane relacje i prawdziwe szczęście.

5 faz cyklu przemian – Drewno, Ogień, Ziemia, Metal i Woda

Autorka udowodnia, że zgodnie z Tradycyjną Medycyną Chińską we wszystkim, co Cię otacza, możesz odnaleźć 5 Elementów, 5 Przemian chińskiej filozofii. W Tobie samym również kryje się każdy z 5 Żywiołów, który może Cię wspierać, ale też ograniczać. Czasem może także zakłócać równowagę i blokować Twój rozwój osobisty, relacje i związki. Przekonaj się jak wszystkie 5 Elementów: Drzewo, Ogień, Ziemia, Metal, Woda, wpływają na Twoje zdrowie, pojawiające się choroby, emocje, działania i zachowania. Dowiedz się, jak działają na Twoją pracę, związki i sukcesy. Dzięki odkryciu każdego z 5 Elementów przekonasz się, który z nich odzwierciedla Twoje mocne strony i talenty oraz jest sekretnym kluczem do osiągnięcia celów. Odkryjesz, który z nich dominuje w Tobie i świadomie będziesz mógł kształtować swoją osobowość i charakter.

Jakim jesteś Żywiołem?

Dzięki tej książce zrozumiesz, dlaczego jesteś taki, jaki jesteś, i który z 5 Żywiołów jest w Tobie najsilniejszy. Otrzymasz wiele praktycznych wskazówek i porad pomocnych w rozwiązywaniu Twoich problemów. Dowiesz się, jak zrównoważyć w sobie poziom każdego z 5 Elementów i w ten sposób prawidłowo funkcjonować na co dzień. Jak odpowiednio je stymulować, aby uwolnić się od zbędnych napięć, stresu, dolegliwości i rozczarowań. Jak łatwiej, szybciej i lżej dopasować się do naturalnych rytmów Wszechświata, którym podlegasz.

Żyj w zgodzie i harmonii 5 Elementów

Poznaj potężne duchowe zasady i terapie Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, aby odkryć swój unikalny typ osobowości, przywrócić równowagę we wszystkich obszarach swojego życia i nauczyć się w praktyczny sposób rozwiązywać problemy.

5 Elementów dla harmonii Twojego życia

 

Patroni:

  • fit.pl
ZAPISZ SIĘ