Taoistyczna sztuka miłości

Skuteczne techniki wzmacniające żeńską energię seksualną i uzdrawiające praktyki miłosne

  • ISBN: 978-83-8272-473-8;
  • Cena katalogowa: 69.60 zł;
  • Ilość stron: 352;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2023;
  • Nr wydania: I;
Ewelina Kuryłowicz
Ewelina Kuryłowicz
10
0

Tao seksu – do niedawna znane tylko nielicznym, dziś dostępne również dla ciebie

Pragniesz od seksu czegoś więcej? Chcesz wprowadzić więcej namiętności do swojego życia intymnego i relacji z partnerem? Szukasz alternatywy dla tantry i masażu tantrycznego? A może po prostu pragniesz poczuć na własnej skórze, czym jest nadorgazm i uzdrawiająca sztuka miłości w duchu tao? Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałeś twierdząco, to ta książka jest dla ciebie!

Taoistyczna sztuka miłości ujawnia tradycyjne praktyki, które umożliwiają kobietom kultywowanie i wzmacnianie ich energii seksualnej poprzez przekształcenie jej w moc twórczą, uzdrawiającą i duchową. Pilnie strzeżone przez tysiące lat. Znane wyłącznie na dworze cesarza Chin. Teraz dostępne są również dla ciebie!

Prawdziwie uzdrawiający seks! Terapia, która skieruje twoją energię seksualną do poprawy zdrowia

Pytasz: jak to działa? W jaki sposób doznania seksualne mogą poprawić twoje zdrowie fizyczne i psychiczne? To proste! Tao miłości wzmacnia twoją energię życiową! Podstawą praktykowania uzdrawiającej miłości tao jest kultywacja, transformacja i krążenie energii seksualnej, znanej jako jing. Energia jing jest kreatywną, generatywną energią. Jest ona niezbędna do rozwoju chi (energii siły życiowej) i shen (energii duchowej). Wzmacniając energię jing, wzmacniasz pozostałe dwa rodzaje energii, które odpowiadają za twoje zdrowie.

Energia jing wytwarzana jest w narządach płciowych. Niestety kobiety nieustannie tracą ją podczas menstruacji lub ciąży. Na szczęście autor odkryje przed tobą potężne techniki opracowane przez taoistycznych mistrzów. Z ich pomocą nie tylko zachowasz energię jing. Ale przede wszystkim dowiesz się, jak ją podnieść i wzmocnić, a także ukierunkować do poprawy swojego fizycznego, psychicznego i duchowego samopoczucia. 

Tao miłości 
Taoistyczna sztuka miłości

Orgazm całego ciała – coś więcej niż „zwykły” orgazm. Osiągniesz go tylko dzięki tao miłości!

Za każdym razem, gdy jesteś aktywny seksualnie, generujesz dużo energii życiowej. Gdy doświadczasz zwykłego orgazmu, twoja siła życiowa wylewa się na zewnątrz. Możesz jednak nauczyć się przekierowywać energię orgazmu do wewnątrz i w górę ciała! Wówczas dotrze ona do wyższego ośrodka energetycznego. W ten sposób doświadczysz znacznie wspanialszego orgazmicznego doznania, zwanego orgazmem całego ciała. Nie poczujesz go przy normalnym kontakcie seksualnym, nie doświadczysz go nawet w tantrze i masażu tantrycznym. Orgazm całego ciała pozwoli ci wytwarzać więcej energii, przechowywać ją w ciele i przekształcać w siłę życiową potrzebną do podniesienia ogólnego poziomu energii!

Praktyczne ćwiczenia i medytacje, które na zawsze odmienią twoje życie intymne

Dobrze, ale jak to zrobić? To proste! Z pomocą przyjdą ci przedstawione w tej książce taoistyczne metody praktykowania uzdrawiającej miłości tao. To swojego rodzaju terapia seksem! Znajdziesz tu niezliczoną ilość ćwiczeń, takich jak oddech jajników, wznoszenie orgazmu czy kung fu jajników. Odkryjesz, czym jest medytacja taoistyczna i w jaki sposób może poprawić twoje życie intymne. Poznasz taoistyczną anatomię kobiety, w tym dokładne umiejscowienie punktu G. Zrozumiesz, w jaki sposób wzbudzić orgazm, a także co się dzieje, gdy kobieca energia seksualna zostaje wyczerpana. Znajdziesz tu praktyki, które pomogą ci wzmocnić narządy płciowe, aktywować potencjał seksualny oraz kierować przepływem energii. 

Uzdrawiająca sztuka miłości – pozycje seksualne dla zdrowia i dobrej atmosfery w sypialni

Czym byłaby uzdrawiająca sztuka miłości bez przykładów pozycji seksualnych, które służą zdrowiu? Autor zadbał również o to! Znajdziesz tu konkretne pozycje wraz z ilustracjami i dokładnymi opisami, które:
– służą ogólnemu uzdrowieniu ciała,
– poprawiają pracę i wzmacniają narządy wewnętrzne,
– dostarczają energię i uzdrawiają różnego rodzaju problemy menstruacyjne, takie jak bolesne skurcze lub obfite krwawienia,
– eliminują problemy związane z układem krążenia: żylaki, stwardnienie tętnic, wysokie lub niskie ciśnienie krwi oraz zakrzepica,
– zapewnią głęboko satysfakcjonujące doznania seksualne.

Wspólna praktyka odmieni waszą relację 

Dziś pilnie strzeżone sekrety taoistycznych mistrzów są dostępne również dla ciebie. Skorzystaj z nich! Zarządzaj swoim potencjałem seksualnym i zdrowiem, doświadczając przy tym z partnerem wzbogacających was oboje doznań. Jeśli z partnerem opanujecie tao seksu i przystąpicie do wspólnej praktyki, z pewnością zmienicie postrzeganie swojej relacji i życia intymnego. Przedstawione tu praktyki seksualne i medytacje pozwolą wam zbudować wewnętrzną witalność i rozbudzić świadomość ciała. Na własnej skórze doświadczycie, czym jest seks na najwyższym poziomie! Wykracza on poza wszystko, co uważaliście za możliwe! 

Już czas obudzić swoją kobiecą energię seksualną!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ