7 podstawowych kroków do pokonania raka piersi

Jak wyzdrowiałam w naturalny sposób

  • ISBN: 978-83-8168-016-5;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 328;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2019;
  • Nr wydania: I;
Natalia Paszko
Natalia Paszko
10
1

Ponad POŁOWIE przypadków zachorowania na raka można zapobiec!

Naukowcy doszli do wniosku, że poprzez zmianę stylu życia i wykształcenie zdrowych nawyków można zapobiec ponad połowie zachorowań na raka! Badacze z Uniwersytetu Columbia orzekli, że 95% wszystkich nowotworów spowodowanych jest przez złą dietę i odkładanie w ciele szkodliwych substancji. Dzięki tej książce dowiesz się nie tylko w jaki sposób zapobiec zachorowaniu na raka piersi, czym jest dieta antynowotworowa, ale również poznasz praktyczne wskazówki skierowane do wszystkich zmagających się z tą poważną chorobą.

7 naturalnych kroków do wyeliminowania raka piersi

Pomoże Ci w tym dr Véronique Desaulniers wykwalifikowana specjalistka medyczna oraz ekspertka naturalnych metod uzdrawiania takich jak bioenergetyka, badanie meridianów, homeopatia, chiropraktyka. Autorka sama doświadczyła straszliwej diagnozy, jaką jest rak piersi. W efekcie czego na podstawie swoich doświadczeń stworzyła unikalny program, który składa się z 7 podstawowych kroków do pokonania raka piersi (i nie tylko).

Rak jest chorobą, której możesz zapobiec

W swojej książce zamieściła wiele cennych porad, które pozwolą Ci uniknąć zachorowania na raka. Dowiesz się jakie są główne czynniki wyzwalające nowotwory np. nadmierne spożywanie cukru czy toksyny środowiskowe. Odkryjesz siedem najlepszych produktów spożywczych, które poprawiają jakość życia. Poznasz zasady diety antyrakowej i otrzymasz przykładowy plan posiłków. Nauczysz się sporządzać koktajle, które odżywią Twoje ciało, a także odkryjesz jak wspomóc proces uzdrawiania wykorzystując zioła i rośliny lecznicze.

Holistyczne podejście do raka piersi

Autorka przedstawia również narzędzia terapeutyczne, które wspomogą konwencjonalne leczenie raka. Pomogą one przywrócić organizmowi równowagę, wyeliminują stany zapalne i ostatecznie wzmocnią system odpornościowy. Poznasz terapie stosowane przez medycynę alternatywną np. akupunkturę, refleksologię, pulsacyjne pole elektromagnetyczne (PEMF), terapię dźwiękiem, światłem i kolorami. Dowiesz się również jak ważne w procesie zdrowienia jest wyleczenie ran emocjonalnych czy zmiana przekonań, które mają bezpośredni wpływ na Twoje życie i zdrowie. Odkryjesz czym jest i jak wykorzystać efekt placebo do eliminacji nowotworu.

7 kroków do zdrowia!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ