Najnowsze metody leczenia nowotworów

Źródło wiedzy dla każdego, kto szuka pomocy przy leczeniu raka

 • ISBN: 978-83-65846-92-1;
 • Cena katalogowa: 69.60 zł;
 • Ilość stron: 472;
 • Oprawa: miękka;
 • Format: 14,5 x 20,5 cm;
 • Data ostatniego wydania: 2019;
 • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
Irena Kloskowska
10
0

Jakie metody leczenia nowotworów wybrać – konwencjonalne, niekonwencjonalne, a może metody łączone?

Osoby, których dotyka choroba nowotworowa zawsze stają przed wyborem sposobu leczenia, analizują różne metody leczenia nowotworów. Ale czy rzeczywiście medycyna konwencjonalna ma ich do zaoferowania najwięcej? Najnowsze odkrycia medycyny dowodzą korzyści płynących z terapii odżywczych i holistycznych. Dzięki tej książce poznasz różne rodzaje terapii i różne metody leczenia nowotworów, w tym chorób kobiecych, których skuteczność została potwierdzona. Tym bardziej, że rak to jedna z najczęstszych przyczyn śmierci we współczesnym świecie.

Integracyjna onkologia – co to takiego?

Autorzy publikacji używają terminu „integracyjna onkologia”, która uwzględnienia dostępne terapie – konwencjonalne i holistyczne – pomagające w zapobieganiu nowotworom i leczeniu choroby, gdy już uderzy. Dr Mark Stengler i dr Paul Anderson stoją na stanowisku, że każdy pacjent jest inny, dlatego każdy przypadek choroby powinien być rozpatrywany indywidualnie. Czasami tradycyjna opieka musi być traktowana priorytetowo. Jednak w niemal każdym przypadku można zastosować jedną lub więcej bezpiecznych holistycznych terapii, by zmniejszyć skutki uboczne, znaleźć sposoby na stres i zwiększyć szanse na przeżycie.

Najskuteczniejsze metody leczenia nowotworów

Czytając tę książkę, nie tylko lepiej zrozumiesz, jak działa integracyjna onkologia, ale także lepiej poznasz sam nowotwór. Nie ma tutaj żadnego pojedynczego, cudownego rozwiązania. Zamiast tego znajdziesz bogate i zróżnicowane podejście, które pozwala skorzystać z najskuteczniejszych dostępnych rozwiązań, które mogą dać najlepsze efekty. Opisane w książce dziesięciolecia doświadczeń w pracy z chorymi na raka, pomogą Ci poznać cały proces choroby i leczenia, wzmocnić się i wyedukować, a także wnieść całą tę zintegrowaną onkologię do Twojej walki z chorobą nowotworową. Ta książka oferuje szczegółowy wgląd w najnowocześniejsze holistyczne i alternatywne metody leczenia nowotworów, jakie są obecnie dostępne. Publikacja zawiera instrukcje opisujące wszelkie metody krok po kroku, oraz wymienia zasoby potrzebne do natychmiastowego rozpoczęcia ich stosowania we własnym życiu. Dowiesz się, jaką diagnostykę stosować i na czym polegają techniki takie jak:

 • pozytonowa tomografia emisyjna,
 • cytologia,
 • badanie Muga,
 • rezonans magnetyczny,
 • scyntygrafia,
 • mammografia
 • i wiele innych.

Najważniejsze suplementy przed i po diagnozie raka

Lekarze skupiają się na najważniejszych elementach onkologii integracyjnej. Analizują, jak prawidłowe odżywianie może pomóc w zapobieganiu i leczeniu nowotworów. Omawiają najlepiej zbadane suplementy stosowane w leczeniu raka, nowatorskie terapie (np. witamina C w wysokiej dawce podawana dożylnie), terapie naturalne – naturalne rozwiązania typowych problemów takich jak skutki uboczne chemioterapii i radioterapii. Autorzy zachęcają do przejścia na dietę antynowotworową, do ćwiczeń i redukcji stresu. Opisują różne rodzaje nowotworów, aby pomóc Ci opracować spersonalizowany plan działania, oferujący największą szansę na powrót do zdrowia. Zdiagnozowanie raka może być przerażające, przytłaczające, przygnębiające. Ta książka nie pozwoli Ci, by te negatywne emocje Cię przytłoczyły. Dzięki jasnemu i konkretnemu podejściu Autorzy stworzyli obszerne i dokładne źródło wiedzy dla każdego, kto szuka pomocy, a także dla specjalistów poszukujących najnowszych rozwiązań promujących integracyjne podejście do terapii nowotworowych.

Świadomie pokonaj raka

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ