Pasożyty – prawdziwa przyczyna chorób

Diagnostyka i samodzielne leczenie

  • ISBN: 978-83-8272-740-1;
  • Cena katalogowa: 59.50 zł;
  • Ilość stron: 292;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2024;
  • Nr wydania: III - dodruk;
Mariusz Warda
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Alarmujące dane: rośnie liczba ludzi zakażonych pasożytami!

Według danych WHO, w ciągu ostatnich kilkunastu lat różnymi pasożytami zaraziło się ponad 4,5 miliarda osób na świecie! W Europie choruje co trzecia osoba. Szacuje się też, że w Stanach Zjednoczonych problem zakażenia pasożytami dotyka aż 95 procent społeczeństwa! Jeszcze bardziej mrożącą krew w żyłach informacją jest to, że to właśnie pasożyty są przyczyną 14 milionów przypadków zgonów na świecie tylko w ciągu jednego roku. To daje 25 procent ogólnego wskaźnika śmiertelności. Zakażenia pasożytami w bezpośredni sposób przekładają się również na coraz wyższe wskaźniki dotyczące zachorowalności na choroby przewlekłe. Dlatego pojawia się konieczność nowej diagnostyki. Leczenie takich schorzeń powinno uwzględniać to, że w organizmie mogą być obecne pasożyty. Koniec z nieskutecznymi terapiami!

Jak zdiagnozować przyczyny chorób przewlekłych i przeprowadzić skuteczne leczenie, tak aby pasożyty nie wracały?

Czy wiesz, że aż 90 procent osób korzystających z medycyny naturalnej wcześniej leczyło się konwencjonalnymi metodami? Dowodzi to nieskuteczności standardowych sposobów w przypadku diagnozowania i leczenia wielu schorzeń. Dotyczy to zwłaszcza chorób przewlekłych. W praktyce okazuje się, że prawdziwą przyczyną wielu z nich, zwłaszcza chorób układu pokarmowego, są pasożyty. Jeśli ty również borykasz się z zakażeniem pasożytami, sięgnij po tę książkę. Dowiesz się z niej, jak pasożyty wpływają na stan twojego zdrowia oraz jak diagnozować ich obecność w organizmie. Jednocześnie poznasz skuteczne metody leczenia pasożytów i kuracje przeciwpasożytniczne, z których wiele możesz stosować samodzielnie. Jak choćby oczyszczanie organizmu i przeorganizowanie swojej diety, tak aby włączyć do niej preparaty prozdrowotne. Jednym z nim jest msm, czyli organiczna postać siarki. Autor książki pokazuje, jak należy postępować w sytuacji, gdy diagnoza jest trudna, a dotychczas przyjmowane leki nie działają skutecznie.

Choć większość lekarzy o tym nie wie, to pasożyty:

– powodują alergie, grzybice, osłabienie odporności, artretyzm, migreny,
– wywołują rozmaite zakłócenia zdrowia – od reumatyzmu po nowotwory,
– stoją za zaburzeniami funkcji fizjologicznych,
– osłabiają system immunologiczny i układ nerwowy,
– modyfikują wydzielanie hormonów.

Pasożyty – chcesz poradzić sobie z problemem? Samodzielne leczenie nie jest trudne!

Usunięcie pasożytów z organizmu nie musi wiązać się z koniecznością wizyty w gabinecie lekarskim. Możesz to zrobić samodzielnie. Autor książki opisuje sposoby wspierania układu immunologicznego, a także skuteczny program oczyszczania organizmu, który stanowi podstawę kuracji przeciwpasożytnicznej. Dużo miejsca poświęca również czynnościom wspierającym samodzielne leczenie chorób, których przyczyną są pasożyty. Wyjaśnia przy tym związki między chorobami a obecnością w organizmie pasożytów, problemy diagnostyczne, a także blokady pojawiające się w trakcie terapii. Omawia dietę i preparaty prozdrowotne – jak np. msm, które są pomocne w leczeniu pasożytów. Autor książki od ponad trzech dekad z powodzeniem prowadzi w Monachium praktykę terapeutyczną. Skutecznie leczy infekcje pasożytniczne, grzybice i alergie. Udowadnia, że prawdziwą przyczyną wielu chorób przewlekłych, w tym schorzeń układu pokarmowego, są pasożyty, a problem jest bardziej powszechny niż wydaje się większości lekarzy.

Wyeliminuj przyczynę wielu chorób

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ