Zdrowa prostata

Najskuteczniejsze holistyczne metody leczenia raka prostaty, BPH i innych męskich dolegliwości

  • ISBN: 978-83-8168-969-4;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 263;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2021;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
Irena Kloskowska
10
0

Zdrowa prostata – dlaczego każdy mężczyzna musi zadbać o prostatę?

Ze względuZe względu na wszystkie swoje ważne funkcje, gruczoł krokowy (prostata) może stać się przekleństwem zdrowotnym wielu mężczyzn. Problemy z prostatą dotykają zarówno młodych, jak i starszych mężczyzn, dlatego zdrowa prostata jest podstawą zdrowia. Typowe choroby prostaty to: łagodny przerost prostaty (BPH), rak prostaty, zapalenie gruczołu krokowego, niedobór testosteronu i zaburzenia erekcji. Leczenie prostaty wymaga wiele wysiłku, dlatego lepiej zapobiegać jej chorobom. W tej książce znajdziesz terapie naturalne i holistyczne zapobiegające powstawaniu problemów z prostatą. Dzięki nim unikniesz bólu i niekomfortowych wpadek. Już dziś zadbaj o zdrowie prostaty.

A czy ty już powinieneś sprawdzić stan swojej prostaty? – szokujące statystyki

Dlaczego powinieneś zająć się prostatą już dziś? Jest bardzo prawdopodobne, że ty albo ktoś, kogo kochasz, będziecie w jakimś okresie życia uskarżać się na problemy z tym narządem. Statystyki są przerażające.

Zobacz, jakie są fakty:

– Jedna trzecia mężczyzn w wieku ponad 50 lat, a także do 90 procent 85-latków cierpi na łagodny przerost prostaty (BPH).

– U jednego na dziewięciu mężczyzn w jakimś okresie życia pojawi się rak prostaty. Jest to drugi co do częstości, po raku skóry, nowotwór płci męskiej.

Zapalenie prostaty jest najpowszechniejszą dolegliwością układu moczowo-płciowego u mężczyzn w wieku poniżej 50 lat.

– Wielu mężczyzn mających problemy z prostatą cierpi także na niedobór testosteronu i zaburzenia równowagi hormonalnej. Odgrywają też rolę w szeregu męskich problemów zdrowotnych, także w zaburzeniach erekcji i obniżeniu libido.

– Niektórzy mężczyźni mający problemy z oddawaniem moczu, u których zdiagnozowano łagodny przerost prostaty (BPH), cierpią tak naprawdę na zaburzenia czynności pęcherza moczowego.

Zdrowa prostata – co możesz zrobić już teraz?

Chociaż choroby prostaty mogą zostać wywołane przez wiele czynników, również genetycznych, dobra wiadomość jest taka, że dieta oraz wybory dotyczące stylu życia mogą zredukować ryzyko tych przypadłości. W wielu przypadkach mają też pozytywny wpływ na leczenie prostaty. W tej publikacji odkryjesz korzyści stosowania naukowo sprawdzonych suplementów diety, które przygotowują grunt dla zdrowia gruczołu krokowego. Ponadto pozytywnie wpływają na inne powszechne problemy zdrowotne mężczyzn. Znajdziesz też opis wszystkich objawów ze strony pęcherza i dolnych dróg moczowych, nie tylko tych związanych z prostatą, abyś mógł je rozróżniać. Gruczoł krokowy, czyli prostata, jest wspaniale zaprojektowanym narządem, który spełnia wiele kluczowych dla życia funkcji w męskim układzie rozrodczym. Dla wielu mężczyzn jednak dysfunkcja prostaty i towarzyszący temu ból, stają się przekleństwem.

Terapie naturalne i holistyczne w uzdrawianiu prostaty

Z tej książki dowiesz się, jak możesz (albo mężczyźni w twoim życiu) wykorzystać dietę, suplementy diety i wybory dotyczące stylu życia, aby wesprzeć nie tylko prostatę, ale i ogólny stan zdrowia. Poznasz też dostępne metody leczenia męskich dolegliwości, w tym łagodnego rozrostu gruczołu krokowego (BPH), zapalenia prostaty, raka prostaty, zaburzeń równowagi hormonalnej, przewlekłego zespołu bólowego miednicy, zaburzeń erekcji, niskiego poziomu libido oraz dolegliwości pęcherza i dróg moczowych. Nawet jeśli jesteś obciążony genetycznie, możesz zapobiec nowotworowi i innym chorobom prostaty.

Już dziś zadbaj o prostatę!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ