Życie bez stresu

Przywróć swojemu ciału równowagę, by cieszyć się pełnią zdrowia i szczęścia

  • ISBN: 978-83-64278-93-8;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 380;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2015;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
NW-Magdalena Kuźmiuk
0
1

Stres – problem który dotyczy też Ciebie

Badania naukowe dowiodły, że nadmierna dawka stresu zagraża wszystkim, w tym również Tobie. Prowadzi do licznych schorzeń takich jak: depresja, cukrzyca, choroby układu krążenia i autoimmunologicznych, a nawet nowotworów. Dzięki tej książce dowiedz się jak skutecznie niwelować choroby spowodowanie stresem, które zagrażają Twojemu życiu lub zdrowiu.

Czy wiesz, na który rodzaj stresu cierpisz?

Autorka jest terapeutką i dietetyczką z wieloletnim doświadczeniem. Jako ekspertka w branży podzieliła stres na siedem typów:
1. spięty,
2. zmęczony,
3. zmarznięty,
4. wzdęty,
5. podrażniony,
6. zdemotywowany,
7. hormonalny.
Dzięki tej książce dowiesz się na jaki rodzaj stresu cierpisz i dobierzesz do niego najlepsze techniki terapeutyczne, które pozwolą Ci uwolnić się od jego skutków.

Wybierz własne antidotum na stres

Autorka łączy naukę z poradami na temat żywienia, stylu życia czy holistycznego uzdrawiania ciała i duszy. Dzięki jej poradom samodzielnie zdiagnozujesz i znajdziesz najwłaściwszy dla siebie sposób na samouzdrowienie. Unikniesz przy tym takich schorzeń jak: depresja, zaburzenia snu, obniżona samoocena, huśtawka nastrojów, przybieranie na wadze czy brak wolnego czasu, a to tylko czubek góry lodowej. Skomponujesz dietę antystresową dopasowaną do swoich potrzeb i zapoznasz się z podstawowymi ćwiczeniami z zakresu jogi. Poznasz lecznicze właściwości treningów wywodzących się rodem z Indii, które wniosą odrobinę orientalnej kultury do Twojego życia. Nauczysz się łączyć ćwiczenia fizyczne z poprawnym oddychaniem, odkrywając ich zdrowotne właściwości. Stosując się do rad zawartych w książce wybierzesz najskuteczniejsze metody niwelowania stresu.

Proste metody na stres

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ