Dieta ketogeniczna

Jak odzyskać zdrowie dzięki tłuszczom

  • ISBN: 978-83-8272-016-7;
  • Cena katalogowa: 59.50 zł;
  • Ilość stron: 488;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2021;
  • Nr wydania: VI - dodruk;
Irena Kloskowska
Irena Kloskowska
30
0

Dieta ketogeniczna, czyli dlaczego trzeba jeść tłuszcz?

Przez ostanie trzydziestolecie bardzo intensywnie promowano diety niskotłuszczowe. Dlaczego więc jesteśmy coraz grubsi i bardziej podatni na choroby? We współczesnym świecie najpopularniejsza dieta to ta zawierająca dużo węglowodanów. Jemy dużo pieczywa, produktów wysoko przetworzonych i tych z małą ilością tłuszczu. Tymczasem nasze ciała potrzebują tłuszczu, żeby normalnie funkcjonować. Jest on niezbędny dla zdrowia i to on powinien być źródłem energii. Idealnym sposobem na poradzenie sobie z epidemią chorób serca i otyłością jest dieta ketogeniczna. Autor tej książki wyjaśnia, że tłuszcz jest niezbędnym elementem odchudzania.

Dieta ketogeniczna to zdrowie i utrata zbędnych kilogramów bez uczucia głodu

Dr Bruce Fife jest dietetykiem, znawcą zdrowego odżywiania i badaczem leczniczych właściwości kokosa. Według niego dieta niskotłuszczowa nie działa. W książce prezentuje wyniki najnowszych, przełomowych badań naukowych na temat różnego rodzaju tłuszczów. Analizuje ich właściwości i wpływ na zdrowie. Obala wiele powszechnych mitów i błędnych przekonań na ich temat. Te wyniki zaskoczą również Ciebie. Dr Fife szczególną uwagę poświęca jednemu z najbardziej niezwykłych produktów wspomagających odporność, jakim jest olej kokosowy. Tworząc jadłospis, warto go włączyć do diety. Kokos to doskonałe źródło dobrego tłuszczu. Dieta keto może być więc oparta na pochodzących z niego produktach.

Dieta ketogeniczna pomoże pokonać powszechne problemy zdrowotne

Zaprezentowany w książce rewolucyjny program przywracania równowagi organizmu powstał nie tylko w celu uzyskania szczupłej sylwetki. Dzięki niemu możesz odzyskać zdrowie. Opiera się głównie na spożywaniu naturalnych produktów i najbardziej sprzyjających zdrowiu tłuszczów. Układając jadłospis, tak jak mówi dieta keto, będziesz w stanie pozbyć się wielu chorób. Ich lista jest bardzo długa. Są to na przykład alergie, choroby trawienne, przewlekłe stany zapalne czy wysokie ciśnienie krwi. Poznasz metody, jak dzięki zdrowym tłuszczom poprawić funkcje tarczycy, usprawnić pracę serca czy ustabilizować poziom cholesterolu. Co ważne, dieta ketogeniczna nie wywołuje żadnych działań niepożądanych. Zmiany, które pojawiają się na początku spożywania produktów keto, mijają.

Zdrowie dzięki tłuszczom

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ