Akupunktura oka według profesora Johna Boela

Czy niewidomi zaczną widzieć?

  • ISBN: 978-83-8168-502-3;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 168;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2020;
Irena Kloskowska
Irena Kloskowska
10
0

Nowoczesna akupunktura oka – innowacyjna metoda leczenia wzroku

Akupunktura oka dotyczy punktów na ciele – nigdy na oku. Twórca tej metody, John Boel, użył to sformułowanie, aby odróżnić swoją technikę od tradycyjnej chińskiej akupunktury. Musisz wiedzieć, że podczas zabiegów ani jedna igła nie jest wbijana w oko! Nowoczesna Akupunktura Oka jest stosowana w przypadku wszystkich zwyrodnieniowych chorób oczu, takich jak na przykład zwyrodnienie plamki żółtej, jaskra, barwnikowe zwyrodnienie siatkówki, zaćma, cukrzycowe zwyrodnienie siatkówki, odwarstwienie siatkówki, astygmatyzm czy skrzydlik. Oprócz tego, zanotowano znaczne sukcesy w leczeniu dalekowzroczności oraz krótkowzroczności, tej ostatniej jednak tylko u dzieci. Jeśli zastanawiasz się, jak poprawić wzrok, holistyczne leczenie wzroku może okazać się dobrym rozwiązaniem. Sprawdź, czy przy Twoich dolegliwościach również możesz ją wykorzystać.

Ty też możesz poprawić wzrok – metoda dostępna w Polsce

Autor, Jacek Skarbek, jest certyfikowanym przez profesora Johna Boela terapeutą Nowoczesnej Akupunktury Oka, której efekty można czasem dostrzec już po pierwszym dniu zabiegów. Na stałe mieszka w Niemczech, prowadzi również zabiegi, wykłady i szkolenia w Polsce. W tej książce opisuje metodę, którą również sam wykonuje. Jego pacjentami są często osoby, którym medycyna konwencjonalna nie jest już w stanie pomóc. W przypadku wielu z nich akupunktura oka według Johna Boela okazała się skuteczna i odzyskali oni wzrok. Ponieważ akupunktura oka nie powoduje skutków ubocznych, może być z powodzeniem stosowana nawet u dzieci. Przy akupunkturze oka nakłuwane są punkty na meridianach w okolicy kolan.

Holistyczne leczenie wzroku – meridiany i punkty akupunkturowe

Jeśli jesteś jedną z wielu osób, które mają problemy ze wzrokiem, to koniecznie zapoznaj się z tą nowoczesną metodą, która daje ogromną szansę nawet na odzyskanie wzroku przez osoby niewidome. Wielu okulistów zajmuje się wyłącznie okiem i tylko do niego ogranicza swoją terapię. Medycyna naturalna podchodzi do tego w sposób holistyczny i uzupełnia konwencjonalną medycynę. Duński profesor, John Boel, opracował w latach 90. XX wieku nowy system akupunktury, który ma znacznie wyższy wskaźnik skuteczności niż zabiegi Tradycyjnej Medycyny Chińskiej (TMC). Akupunktura oka stymuluje bezpośrednio mózg, a oko jest przecież jego częścią. Specjalista odnajduje takie punkty na meridianach, które stymulują mózg. Dzięki tej książce przekonasz się, jaka jest skuteczność tej metody i jak wiele osób już z niej skorzystało. Holistyczne leczenie wzroku pomogło im odzyskać wzrok.

Nowoczesna Akupunktura Oka według profesora Johna Boela – sprawdź jak to działa

Ta innowacyjna holistyczna metoda leczenia wzroku stymuluje przepływ krwi w tętnicach prowadzących do oka. W rezultacie oczy są lepiej zasilane. Uruchamiane są procesy regeneracji oka. Bezpośrednio w mózgu wyzwalane są impulsy lecznicze, przez co ponownie mobilizują się siły samoleczące organizmu. Efekt akupunktury oka można porównać do urazu po skaleczeniu: w bardzo krótkim czasie mózg rejestruje, że doszło do urazu. Natychmiast wyzwalane są hormony, takie jak kortyzon i adrenalina, aby rozpocząć proces gojenia.

Akupunktura oka nadaje się do leczenia takich chorób oczu, jak:

– zwyrodnienie plamki żółtej, suche i wysiękowe,
– związane z wiekiem zwyrodnienie plamki żółtej (AMD),
– jaskra,
– Retinopathia diabetica (cukrzycowe zwyrodnienie siatkówki),
– zaburzenie tętniczego lub żylnego przepływu krwi w oku,
– zanik nerwu wzrokowego,
– barwnikowe zwyrodnienie siatkówki (Retinitis pigmentosa),
– ślepota z powodu uszkodzenia mózgu,
– odwarstwienie siatkówki,
– presbyopia (starczowzroczność).

Wyostrz swój wzrok

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ