jak poprawić wzrok – książki

Jak poprawić wzrok? To pytanie zadaje sobie wielu ludzi, którzy mają problemy z zaćmą, jaskrą, zespołem suchego oka, astygmatyzmem, dalekowzrocznością czy krótkowzrocznością. Przyczyną kłopotów ze wzrokiem nie jest wyłącznie postępujące starzenie czy rodzaj wykonywanej pracy. Dolegliwości tego typu mogą również pojawić się na skutek urazów mechanicznych bądź infekcji. Warto wiedzieć, że leczenie chorób wzroku wcale nie wymaga stosowanie farmaceutyków czy zabiegów operacyjnych. Można też skorzystać z naturalnych terapii poprawiających wzrok. Przykładowo, odpowiednio dobrane dieta lub ćwiczenia oczu są bardzo skutecznymi metodami. Przy tym nie towarzyszy im ryzyko powikłań, jak ma to miejsce w przypadku zabiegów operacyjnych.

Sięgając po te bestsellerowe książki, nie tylko dowiesz się, jak poprawić wzrok. Poznasz też przyczyny najpowszechniejszych chorób oczu i nauczysz się im zapobiegać, a nawet cofać objawy takich dolegliwości, jak zaćma, jaskra czy zapalenie nerwu wzrokowego. Jednocześnie światowe autorytety w dziedzinie okulistyki przygotowały dla Ciebie praktyczne ćwiczenia. Dzięki nim poprawisz swój wzrok i będziesz mógł obyć się bez okularów czy soczewek. W książkach znajdziesz również sprawdzone przepisy i zalecenia dietetyczne, które dają pozytywne efekty w leczeniu wzroku.

Akupunktura oka według profesora Johna Boela
Czy niewidomi zaczną widzieć?

Czy naprawdę niewidomi znów mogą widzieć? Jak poprawić wzrok? Jeśli masz problemy ze wzrokiem, to dzięki tej książce odkryjesz szansę na odzyskanie widzenia. Szukasz pomocy, ponieważ masz zwyrodnieniowe schorzenia oczu, takie jak zwyrodnienie plamki żółtej lub retinopatia cukrzycowa? W książce znajdziesz metodę holistycznego leczenia wzroku z wykorzystaniem meridianów i punktów akupunkturowych. Nowoczesna Akupunktura Oka według profesora Johna Boela może w wielu przypadkach okazać się tym skutecznym i pozbawionym skutków ubocznych rozwiązaniem.

Joga oczu recepta na zycie- bez okularow dr Kazuhiro Nakagawa
Joga oczu – recepta na życie bez okularów
Wyeliminuj krótkowzroczność, dalekowzroczność, zaćmę, jaskrę, zeza i inne powszechne dolegliwości wzroku

Coraz więcej osób zgłasza się do lekarzy z problemami wzrokowymi i zaburzeniami widzenia. Jak poprawić wzrok bez okularów? Czy słyszałeś o jednej z ciekawszych terapii naturalnych, jaką jest joga oczu? Dzięki poradom zawartym w tej książce pozbędziesz się takich chorób, jak krótkowzroczność, astygmatyzm czy dalekowzroczność bez drogich operacji. Ten specyficzny rodzaj jogi to odpowiedź na twoje pytanie, jak poprawić wzrok i opóźnić starzenie twoich oczu. Co więcej, nauczysz się jak ćwiczyć mózg, pokonasz migreny i sztywność karku.

Zdrowe oczy
Jak zapobiegać i leczyć zaćmę, jaskrę oraz inne dolegliwości oczu

Ta książka pozwoli ci zachować zdrowe oczy na długie lata. To kompletny poradnik napisany przez specjalistę naturalnych metod leczenia. Poznasz dietę, która pomoże ci pozbyć się chorób wzroku. Dowiesz się jak poprawić wzrok przy pomocy naturalnego oleju roślinnego, jakim jest dobrze znany olej kokosowy. Wdrożysz elementy diety ketogenicznej do swojego jadłospisu, dzięki której twój organizm wytworzy lecznicze ketony. Autor tłumaczy, dlaczego źle leczona jaskra, zaćma a nawet cukrzyca mają negatywny wpływ na kondycję naszych oczu.

ZAPISZ SIĘ