Jin Shin Jyutsu – japońska technika uzdrawiania dotykiem

Jak samodzielnie przywrócić zdrowy przepływ energii w ciele i wyeliminować ponad 50 powszechnych chorób i dolegliwości

 • ISBN: 978-83-8168-896-3;
 • Cena katalogowa: 49.90 zł;
 • Ilość stron: 160;
 • Oprawa: miękka;
 • Format: 16,5 x 24;
 • Data ostatniego wydania: 2021;
 • Nr wydania: I;
Ewelina Kuryłowicz
Ewelina Kuryłowicz
20
0

Jin Shin Jyutsu – leczenie przez dotyk – usuń blokady energetyczne

Jin Shin Jyutsu to tradycyjna japońska technika uzdrawiania. Podstawowa idea Jin Shin Jyutsu opiera się na równomiernym przepływie energii życiowej przez tak zwane kanały energetyczne. W akupresurze nazywane są meridianami. Jeśli przepływ zostanie zaburzony lub wytrącony z równowagi, powstają blokady, które mogą powodować dolegliwości i choroby. Poprzez delikatne przykładanie lub masaż konkretnych miejsc na ciele, możliwe jest usunięcie blokad energetycznych i aktywowanie mocy samouzdrawiania. To właśnie jest Jin Shin Jyutsu – prosta terapia manualna, która może być stosowana przez każdego!

Przywróć równowagę energetyczną w meridianach

W tej książce odkryjesz możliwości, jakie niesie ze sobą Jin Shin Jyutsu. Zrozumiałe i praktyczne przedstawienie tej terapii manualnej pozwoli ci sięgać po nią przy codziennych dolegliwościach, a także w przypadku profilaktyki chorób. Autorki, ekspertki medycyny naturalnej, odkryją przed tobą umiejscowienie 26 punktów energetycznych. Poznasz również przypisywane im określone narządy, obszary ciała i emocje. Dowiesz się, w jaki sposób poprzez dłonie dotrzeć do wszystkich meridianów, energii narządów oraz 5 blokujących elementów.

Jin Shin Jyutsu – japońska technika uzdrawiania
Punkt energetyczny 17 rozluźnia nerwy, wzmacnia intuicję i stabilizuje krążenie

Terapeutyczna rola twoich palców w usuwaniu blokad i przywracaniu zdrowia

Odkryjesz, że przez palce możesz nie tylko docierać do punktów energetycznych. Możesz również usuwać blokady energetyczne w ciele! W samych palcach także znajdują się punkty energetyczne. Gdy dowiesz się, jak je uciskać, będziesz mógł aktywować wszystkie funkcje swojego organizmu. Na przykład uciskanie kciuka poprawi funkcjonowanie twojego żołądka i śledziony. Na płaszczyźnie psychicznej pomoże ci wyeliminować zmartwienia. Uciskanie palców to swojego rodzaju pierwsza pomoc w nagłych wypadkach. Sam widzisz, że Jin Shin Jyutsu to kwintesencja leczenia przez dotyk!

Jin Shin Jyutsu – terapia manualna pomocna przy wszystkich chorobach i dolegliwościach

Niezależnie od tego, czy zmagasz się z wahaniami nastroju, bólem głowy czy migreną. Czy masz grypę żołądkową, problemy skórne, bolą cię plecy. A może złamałeś nogę – Jin Shin Jyutsu jest zawsze pomocne. Dzięki temu, że pozwala ono płynąć energii życiowej przez całe ciało, pomaga na wszystkich płaszczyznach. Komórki i tkanki są lepiej ukrwione, metabolizm zostaje pobudzony, a autonomiczny układ nerwowy wzmocniony. Ciało się oczyszcza. Na poziomie organicznym Jin Shin Jyutsu łagodzi dolegliwości ze strony płuc, żołądka, jelit i pęcherza. Na płaszczyźnie fizycznej ma pozytywny wpływ na aparat ruchowy. Pod względem psychicznym pomaga na złość, brak energii, smutek, lęki oraz uczucie przeciążenia oraz osiągnięcie relaksu. Dzięki tej książce odkryjesz pełne spektrum działania Jin Shin Jyutsu. Dowiesz się, jak w praktyce stosować tę terapię na ponad 50 chorób i dolegliwości! Delikatny ucisk i masaż punktów energetycznych pomogą ci wrócić do zdrowia!

A co najważniejsze – Jin Shin Jyutsu nie ma skutków ubocznych!

Autorki udowadniają, że Jin Shin Jyutsu może mieć tylko pozytywny wpływ na twoje ciało i psychikę. Nie niesie za sobą żadnych skutków ubocznych! Regularne uciskanie lub masaż odpowiednich punktów energetycznych pomogą ci wyeliminować trapiące choroby i dolegliwości.  Przyniosą również ulgę w schorzeniach, o których nie miałeś nawet pojęcia. Trudno w to uwierzyć? Wiele osób, które regularnie uciskają punkt energetyczny 4, by zmniejszyć ból głowy, donosi, że poprawił się ich wzrok! Nic dziwnego, ponieważ ten punkt harmonizuje także przepływ energii w oczach. Jin Shin Jyutsu, podobnie jak inne terapie medycyny naturalnej (akupresura czy akupunktura), wprowadza równowagę energetyczną i w ten sposób aktywuje procesy lecznicze w twoim organizmie.

Jin Shin Jyutsu – japońska technika uzdrawiania dotykiem
Jin Shin Jyutsu to doskonały sposób przy zawrotach głowy. 

Jin Shin Jyutsu pomoże ci usunąć blokady energetyczne w ciele i tym samym w:

 • wyeliminowaniu bólu,
 • zrzuceniu zbędnych kilogramów,
 • pozbyciu się alergii, problemów ze stawami, sercem, żylakami, zaparciami, migreną czy kaszlem,
 • profilaktyce wielu popularnych chorób i dolegliwości,
 • uruchomieniu procesów uzdrawiających w organizmie,
 • wzmocnieniu układu odpornościowego,
 • odzyskaniu wewnętrznej równowagi energetycznej,
 • osiągnięciu witalności i promiennego wyglądu,
 • odprężeniu i relaksie,
 • zrozumieniu swojego organizmu.

Jin Shin Jyutsu delikatny ucisk przywracający zdrowie!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ