Jin Shin Jyutsu – japońska technika uzdrawiania dotykiem

Jak samodzielnie przywrócić zdrowy przepływ energii w ciele i wyeliminować ponad 50 powszechnych chorób i dolegliwości

  • ISBN: 978-83-8168-896-3;
  • Cena katalogowa: 49.90 zł;
  • Ilość stron: 160;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 16,5 x 24;
  • Data ostatniego wydania: 2021;
  • Nr wydania: I;
Ewelina Kuryłowicz
Ewelina Kuryłowicz
20
0

Usuń blokady energetyczne w ciele za pomocą delikatnego dotyku

Jin Shin Jyutsu to tradycyjna japońska sztuka uzdrawiania. Jej podstawowa idea opiera się na równomiernym przepływie energii życiowej przez tak zwane kanały energetyczne (w akupresurze nazywane meridianami). Jeśli przepływ zostanie zaburzony lub wytrącony z równowagi przez wpływy zewnętrzne lub wewnętrzne, powstają blokady, które mogą powodować dolegliwości i choroby. Poprzez delikatne przykładanie lub masaż konkretnych miejsc na ciele, możliwe jest usunięcie blokad energetycznych i aktywowanie mocy samouzdrawiania. To właśnie jest Jin Shin Jyutsu – prosta technika uzdrawiania, która może być stosowana przez każdego!

Przywróć równowagę energetyczną w meridianach

W tej książce odkryjesz możliwości, jakie niesie ze sobą Jin Shin Jyutsu. Zrozumiałe i praktyczne przedstawienie tej terapii pozwoli ci sięgać po nią w celu szybkiej pomocy w codziennych dolegliwościach, a także w przypadku profilaktyki chorób. Autorki, ekspertki terapii naturalnych oraz Jin Shin Jyutsu, odkryją przed tobą umiejscowienie 26 punktów energetycznych oraz przypisywane im określone narządy, obszary ciała i emocje. Dowiesz się, w jaki sposób – poprzez dłonie – dotrzeć do wszystkich meridianów, energii narządów oraz pięciu blokujących elementów.

Terapeutyczna rola twoich palców w usuwaniu blokad i przywracaniu zdrowia

Odkryjesz, że przez palce możesz nie tylko docierać do punktów energetycznych i usuwać blokady energetyczne w ciele. W samych palcach także znajdują się punkty energetyczne! Gdy dowiesz się, jak je uciskać, będziesz mógł aktywować wszystkie funkcje swojego organizmu. Na przykład uciskanie kciuka poprawi funkcjonowanie twojego żołądka i śledziony, a na płaszczyźnie psychicznej pomoże ci wyeliminować zmartwienia. Uciskanie palców to swojego rodzaju pierwsza pomoc w nagłych wypadkach!

Terapia naturalna pomocna przy wszystkich chorobach i dolegliwościach

Niezależnie od tego, czy zmagasz się z wahaniami nastroju, bólem głowy czy migreną. Czy masz grypę żołądkową, problemy skórne, bolą cię plecy czy złamałeś nogę – Jin Shin Jyutsu jest zawsze pomocne. Dzięki temu, że pozwala ono płynąć energii życiowej przez całe ciało, pomaga na wszystkich płaszczyznach. Komórki i tkanki są lepiej ukrwione, metabolizm zostaje pobudzony, a autonomiczny układ nerwowy wzmocniony. Ciało się oczyszcza. Na poziomie organicznym JSJ łagodzi między innymi dolegliwości ze strony płuc, żołądka, jelit i pęcherza. Na płaszczyźnie fizycznej ma pozytywny wpływ na aparat ruchowy. Pod względem psychicznym pomaga na złość, brak energii, smutek, lęki oraz uczucie przeciążenia oraz osiągnięcie relaksu. Dzięki tej książce odkryjesz pełne spektrum działania Jin Shin Jyutsu oraz dowiesz się, jak w praktyce stosować tę terapię na ponad 50 chorób i dolegliwości! Delikatny ucisk i masaż punktów energetycznych pomogą ci wrócić do zdrowia!

A co najważniejsze – Jin Shin Jyutsu nie ma skutków ubocznych!

Autorki udowadniają, że Jin Shin Jyutsu może mieć tylko pozytywny wpływ na twoje ciało i psychikę. Nie niesie za sobą żadnych skutków ubocznych! Regularne uciskanie lub masaż odpowiednich punktów energetycznych oraz odpowiedni czas trzymania ucisku, nie tylko pomogą wyeliminować trapiące cię choroby i dolegliwości, ale pomogą również na schorzenia, o których nie miałeś nawet pojęcia. Trudno w to uwierzyć? Wiele osób, które regularnie uciskają punkt energetyczny 4, aby zmniejszyć ból głowy, donosi, że poprawił się ich wzrok! Nic dziwnego, ponieważ ten punkt harmonizuje także przepływ energii w oczach. Podobnie jak akupresura czy akupunktura, JSJ wprowadza równowagę energetyczną i w ten sposób aktywuje procesy lecznicze w twoim organizmie.

Jin Shin Jyutsu pomoże ci w usunięciu blokad energetycznych w ciele i tym samym w:

– wyeliminowaniu bólu,
– zrzuceniu zbędnych kilogramów,
– pozbywaniu się alergii, problemów ze stawami, sercem, żylakami, zaparciami, migreną czy kaszlem,
– profilaktyce wielu popularnych chorób i dolegliwości,
– uruchomieniu procesów uzdrawiających w organizmie,
– wzmocnieniu układu odpornościowego,
– odzyskaniu wewnętrznej równowagi energetycznej,
– osiągnięciu witalności i promiennego wyglądu,
– odprężeniu i relaksie,
– zrozumieniu swojego organizmu.

Jin Shin Jyutsu delikatny ucisk przywracający zdrowie!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ